אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמל אשדוד: ועדת האיתור בחרה שוב באותה יועצת משפטית צילום: אריאל שרוסטר

נמל אשדוד: ועדת האיתור בחרה שוב באותה יועצת משפטית

הוועדה שבה והתכנסה לאחר שביהמ"ש הורה על בדיקה נוספת של המועמדים לתפקיד, אבל בחרה שוב בעו"ד ענבר טור שלום

20.12.2015, 09:09 | זוהר שחר לוי

בתום מאבק משפטי ארוך שוב בחרה ועדת האיתור בנמל אשדוד בעו"ד ענבר טור שלום ליועצת המשפטית. הוועדה שבה והתכנסה לאחר שבית המשפט הורה על בדיקה נוספת של המועמדים לתפקיד ושל עמידתם בקריטריונים, לאחר שקבע שנמצאו פגמים באופן ביצוע המכרז.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הוועדה, לאחר בחינת ניסיונם המקצועי של שלושת המועמדים המובילים ואימות מקיף של הנתונים שהצהירו עליהם, הוחלט שאין מקום לשינוי בדירוג המועמדים המקורי ולכן חזרה והמליצה על טור שלום. לפני כחודש הורתה שופטת בית הדין הארצי לעבודה סיגל דוידוב־מוטולה לנמל להכריז על הזוכה בתוך פחות משלושה שבועות. ההחלטה התקבלה לאחר ערעור ובקשה לעיכוב ביצוע שהגיש הנמל על פסק הדין של בית הדין לעבודה בבאר שבע, שמצא פגמים בביצוע המכרז וביטל את הבחירה בטור שלום. המינוי והתביעה שהוגשה בעקבותיו נחשפו ב"כלכליסט" לפני כחצי שנה.

בתביעה שהגיש המועמד עו"ד ראובן וולף נטען שטור שלום קיבלה ניקוד במכרז כאילו היתה היועצת המשפטית של בנק הפועלים, בשעה שרק עבדה כשכירה במשרד שהעניק לבנק אחר ייעוץ משפטי. הוועדה הוסיפה כי במשך הבחינה המחודשת התקשה עו"ד וולף להוכיח שהוא עצמו עומד בתנאי המכרז.

בתגובה שהגיש וולף לבית הדין נטען ש"החברה ממשיכה לעשות כרצונה ולהתחמק מביצועו המלא של פסק הדין וראוי שבית הדין יורה לה למסור למועמדים את מלוא ממצאיה וקביעותיה של ועדת האיתור".

נמל אשדוד, צילום: צפריר אביוב נמל אשדוד | צילום: צפריר אביוב נמל אשדוד, צילום: צפריר אביוב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות