אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקפאת מכרז תעש: בוטלה פגישת יו"ר רשות החברות הממשלתיות עם מבקר המדינה צילום: אוראל כהן, עומר מסינגר

הקפאת מכרז תעש: בוטלה פגישת יו"ר רשות החברות הממשלתיות עם מבקר המדינה

לאחר שנחשף ב"כלכליסט" הבוקר כי השניים יפגשו למרות לחץ בכירים באוצר שינה שפירא את דעתו וביטל את הפגישה; במשרד המבקר ימשיכו לבדוק את החשד להתנהלות לא תקינה בניהול המכרז

10.01.2016, 11:34 | רוני זינגר

הפגישה בין יו"ר רשות החברות הממשלתיות, אורי יוגב, ומבקר המדינה, יוסף שפירא, בנושא הקפאת מכרז תעש שנקבעה להיום (א') בוטלה. הבוקר נחשף באתר "כלכליסט" כי הפגישה תתקיים בשעות הצהריים, וזאת למרות בקשת האוצר לבטלה. במסגרת הפגישה ביקש יוגב להשמיע את הצד שלו בטענות להתנהלות לקויה של מכרז מכירת תעש. מבקר המדינה נענה לבקשת בכירים באוצר ולא יקיים פגישות עם יוגב ואחרים ברשות עד אשר יתבררו העניינים באוצר.

קראו עוד בכלכליסט

במשרד האוצר מבקשים לקיים בירור פנימי וזאת על רקע משבר אמון חריף בין הנהלת המשרד לרשות החברות הממשלתיות ובראשן יוגב עצמו. 

בכירים באוצר מסרו ל"כלכליסט" בסוף השבוע כי, "מבקר המדינה קיבל החלטה מצויינת והחליט לפעול באופן מיידי כבר עם קבלת פיסות מידע ראשונות בנוגע להתנהלות בעייתית בהפרטת התעשייה הצבאית. הפעם יש הזדמנות לעצור את המחדל בזמן ולא להגיע למצב אליו הגענו במכרז הקרונות של רכבת ישראל עם דו״ח מבקר חמור על אופן המכרז וחשדות קשים לשחיתות ותפירת מכרזים".

מבקר המדינה ממשיך גם הבוקר באיסוף חומרים בחשד להתנהלות לא תקינה בניהול המכרז.

מימין: יוגב ושפירא. הלחץ של בכירי האוצר הצליח, צילום: אוראל כהן, עומר מסינגר מימין: יוגב ושפירא. הלחץ של בכירי האוצר הצליח | צילום: אוראל כהן, עומר מסינגר מימין: יוגב ושפירא. הלחץ של בכירי האוצר הצליח, צילום: אוראל כהן, עומר מסינגר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות