אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש במקדונלד'ס: בר סלטים ושירות מלצרים צילום: ohpama.com

חדש במקדונלד'ס: בר סלטים ושירות מלצרים

ענקית המזון המהיר פתחה בהונג קונג סניף שונה לגמרי, הנקרא "מקדולנד'ס נקסט". התפריט כולל גם קפה איכותי וקינואה והעיצוב בשחור-לבן. האם הצעד יציל את הרשת?

11.01.2016, 13:23 | שירות כלכליסט

ענקית המזון המהיר מקדונלד'ס ידועה בין השאר בעקביות שלה, אולם בחודש שעבר היא פתחה בהונג קונג סניף חדש ושונה לגמרי. בסניף, שנקרא מקדונלד'ס נקסט ונפתח 40 שנה לאחר שלראשונה כבשה את הונג קונג, ויתרו על צבעי האדום והצהוב האופייניים והתאורה הנוקשה, לטובת לוגו חלק בצבעי לבן ושחור, תאורה מקיפה ועיצוב פנים בסגנון מטאלי. השינוי לא מסתכם רק בעיצוב, אלא מקדונלד'ס מציעה בסניף הזה גם בר סלטים, שיכלול 19 מרכיבים שונים מהם ניתן יהיה להרכיב את הסלט, כולל עלים ירוקים, שני סוגים של גבינה, קינואה ושלושה סוגי רטבים. בנוסף, בסניף הזה יוצע בשעות הערב שירות מלצרים בשולחנות, וכן היצע של קפה איכותי.

קראו עוד בכלכליסט

הסניף, ששוכן בשכונת אדמירלטי, כולל גם עמדות טעינה לטלפונים ניידים ו-Wi-Fi חופשי. על אף רוח הבריאות הנושבת בסניף החדש, במקדונלד'ס לא מתכוונים לזנוח במהירות את ההמבורגרים. במקדונלד'ס נקסט ימשיכו להציע את התפריט הרגיל, וכן את פרויקט "צרו את הטעם שלכם" (CYT), שמאפשר לסועדים לבחור את התוספות על ההמבורגר באמצעות מסך מגע. היוזמה הזו הושקה כבר בשנה שעברה בסניפים בארה"ב, סין, אוסטרליה ואיחוד האמירויות.

סלט במקדונלד סלט במקדונלד'ס נקסט | צילום: mcdonald's סלט במקדונלד

בשלב זה מקדונלד'ס עוד לא פרסמה מדוע נבחרה הונג קונג להשיק את הטרנד החדש והאם צפויים סניפים חדשים בהמשך, אף שנראה שזו חלק מהתוכנית של החברה להילחם בירידה במכירות. בכל מקרה הסניף הראשון זוכה בינתיים להצלחה. "הוא ידידותי יותר, ומרגיש יותר כמו בית קפה מאשר סניף של מקדונלד'ס", אמר ל-CNN ניקולאס קוטאר, איש עסקים מצרפת. "אני חושב שהוא עוזר להעלות את השווי של המותג".

 בר הסלטים במקדונלד בר הסלטים במקדונלד'ס | צילום: ויקימדיה  בר הסלטים במקדונלד

 , צילום: ohpama.com צילום: ohpama.com  , צילום: ohpama.com

תגיות