אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דו"חות טובים למקדונלד'ס: המניה בשיא כל הזמנים צילום: בלומברג

דו"חות טובים למקדונלד'ס: המניה בשיא כל הזמנים

הרווח של ענקית המזון ברבעון הרביעי של שנת 2015 עמד על 1.21 מיליארד דולר, עלייה של 100 מיליון דולר בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, ההכנסות ירדו ב-3.5% ל-6.34 מיליארד דולר; האנליסטים ציפו להכנסות בגובה 6.22 מיליארד דולר

25.01.2016, 17:07 | שירות כלכליסט

מקדונלד'ס פרסמה את תוצאות הרבעון הרביעי של שנת 2015, שעקפו את התחזיות גם ברווח וגם בהכנסות, על רקע ההצלחה של שינויים שהשיק המנכ"ל סטיב איסטרברוק, כמו הגשת ארוחות בוקר כל היום.

קראו עוד בכלכליסט

הרווח של ענקית המזון עמד על 1.21 מיליארד דולר, שהם 1.31 דולר למניה, עלייה מ-1.1 מיליארד דולר שהם 1.13 דולר למניה ברבעון הרביעי של השנה לפני כן. במקביל, ההכנסות ירדו ב-3.5% ל-6.34 מיליארד דולר. תחזיות האנליסטים ציפו לרווח למניה של 1.23 דולר והכנסות בגובה 6.22 מיליארד דולר.

החברה דיווחה עוד כי המכירות בסניפים בארה"ב הפתוחים מעל שנה זינקו ברבעון הרביעי ב-5.7%, שיעור עלייה גבוה מכפי שציפו ורבעון שני רצוף של עליה בקטגוריה הזו לאחר שנתיים של ירידות. במקדונלד'ס זקפו את ההצלחה להחלת תפריט הבוקר במשך כל היום בסניפים בארה"ב. המכירות בסניפים הפתוחים למעלה משנה בכל העולם טיפסו ב-5%.

 , צילום: kabobfest.com צילום: kabobfest.com  , צילום: kabobfest.com

איסטרברוק, שנכנס לתפקידו בשנה שעברה, הכריז על שורה של יוזמות שנועדו להחיות את המכירות ולחזק את הדימוי של הרשת, ביניהם הפחתה בשימוש בעופות עם אנטיביוטיקה ויצירת מבנה תאגידי עולמי חדש.

"תוצאות הרבעון הרביעי הן עדות לשינויים המקיפים שערכנו", הגיב איסטרברוק.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות