אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תפקיד חדש לח"כ לשעבר מוץ מטלון: התמנה לדירקטור בחברת ויתניה צילום: עטא עוויסאת

תפקיד חדש לח"כ לשעבר מוץ מטלון: התמנה לדירקטור בחברת ויתניה

ויתניה היא חברת נדל"ן שנמצאת בשליטת מודי כידון, יעל אלמוג, האחים דני ואבי רייק, משפחת חממה, אהוד סמסונוב ודן וגד פרופר. מטלון היה שותף לאישור שכרו השנוי במחלוקת של גיל שרון בדסק"ש

28.01.2016, 16:16 | גיל קליאן

חבר הכנסת לשעבר משה (מוץ) מטלון מתמנה לעוד דירקטוריון בבורסה. היום (ה') הודיעה ויתניה הציבורית על מינויו של מטלון, שמכהן כבר בדירקטוריונים של דסק"ש, בחברת "מילגם שרותים לעיר", וכן בחברת "דרך הים התפלת מים".

קראו עוד בכלכליסט

מטלון עלה לכותרות לאחרונה כאשר היה חלק מאישור שכרו האסטרונומי של גיל שרון, שהיה אמור להתמנות למנכ"ל דסק"ש אך הסיר את מועמדותו לאחר גל הביקורת הציבורית ששטף את החברה אחרי פרסום חוזה ההעסקה שהוצע לו.

מטלון נקלט בדסק"ש מיד אחרי שסיים את כהונתו בכנסת מטעם מפלגת ישראל ביתנו, בכנסת ה-18. בקדנציה שלו בכנסת, מטלון סייע לרשתות הקמעונאות הגדולות להעביר חוק שיסיר מהן את החובה לסמן מחיר על מוצרים. החוק לא עבר, אבל מטלון עבר מהכיסא בכנסת לכיסא בדירקטוריון דסק"ש, החברה האם של הקמעונאית הגדולה בישראל, שופרסל.

מטלון היה שותף לאישור מדיניות השכר של דסק"ש, ולאחר מכן לשינוי אותה מדיניות - על מנת שתוכל להכיל את מענק המניות המפצלתי שהוצע לשרון, בשוי של 42.5 מיליון שקל.

ויתניה היא חברת נדל"ן שנמצאת בשליטת שותפים רבים: מודי כידון, יעל אלמוג, האחים דני ואבי רייק, משפחת חממה, אהוד סמסונוב ודן וגד פרופר.

משה (מוץ) מטלון, צילום: גיא אסיאג משה (מוץ) מטלון | צילום: גיא אסיאג משה (מוץ) מטלון, צילום: גיא אסיאג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות