אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר הניצחון של מני נפתלי - עורכות הדין שלו מפרקות את השותפות

בלעדי לכלכליסט

לאחר הניצחון של מני נפתלי - עורכות הדין שלו מפרקות את השותפות

נאוה פינצ'וק-אלכסנדר ונעמי לנדאו, שבשבוע שעבר רשמו הצלחה גדולה כשהתביעה של נפתלי התקבלה, מפרקות את השותפות וממשיכות כל אחת למשרד עצמאי משלה

15.02.2016, 17:56 | זוהר שחר לוי

עורכות הדין נאוה פינצ'וק-אלכסנדר ונעמי לנדאו, מפרקות את השותפות וממשיכות כל אחת למשרד עצמאי משלה, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

נפתלי ככל הנראה ימשיך לערעור בבית הדין הארצי לעבודה. תביעתו של עובד נוסף ממעון ראש הממשלה, גיא אליהו, ממתינה בימים אלו להכרעה. עדיין לא ברור מי מהן תמשיך להוביל בתיקים של נפתלי ואליהו וככל הנראה הטיפול בתיקים יעשה על ידי שתיהן.

עו"ד נעמי לנדאו, צילום: סטודיו גילי ומירית עו"ד נעמי לנדאו | צילום: סטודיו גילי ומירית עו"ד נעמי לנדאו, צילום: סטודיו גילי ומירית

עו"ד פינצ'וק-אלכסנדר, המתמחה בדיני עבודה ופנסיה, מסיימת את שיתוף הפעולה עם עו"ד לנדאו, וחוזרת להוביל משרד עו"ד עצמאי, המתמחה בתחום משפט העבודה, כפי שעשתה לפני שיתוף הפעולה בין המשרדים. שיתוף הפעולה בין המשרדים נמשך כשנה וחצי, והתיקים שזכו לכותרות בתקופה הזו הם התביעות של עובדי מעון ראש הממשלה לשעבר מני נפתלי וגיא אליהו.

מני נפתלי אחרי פסק הדין
מני נפתלי אחרי פסק הדין צילום: יובל חן

בשל חילוקי דעות על מתכונתה ועתידה של הפעילות המשותפת, החליטה לאחרונה פינצ'וק-אלכסנדר להיפרד מלנדאו, אולם היא תמשיך להוביל את התיקים של נפתלי ואליהו, כפי שעשתה עד כה. עו"ד לנדאו צפויה להמשיך גם כן במשרד עצמאי.

רק בשבוע שעבר רשמו השתיים הצלחה גדולה כשהתביעה של נפתלי, לשעבר אב הבית במעון ראש הממשלה התקבלה ברובה ונקבע כי המדינה תפצה אותו ב-170 אלף שקל לאחר שנחשף לסביבת עבודה פוגענית. לאחר קבלת פסק הדין הודיעו נציגי המדינה כי הם לומדים את פסק הדין ושוקלים לערער, אליהם הצטרפה גם רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, שאמרה באמצעות עוה"ד שלה כי גם היא שוקלת ערעור לאחר ש"דמה נשפך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות