אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק לאומי לא מצליח לחסל את הפעילות באי ג'רסי צילום: רון קדמי

בנק לאומי לא מצליח לחסל את הפעילות באי ג'רסי

הבנק דיווח על מכירה של חלק מחברת הנאמנות שהיתה תחת הפעילות בג'רסי - פעילות שמעניקה כיום שירותים ל-500 לקוחות בלבד

16.02.2016, 10:08 | רעות שפיגלמן

בנק לאומי בניהולה של רקפת רוסק עמינח לא מצליח לחסל את עסקיו באי ג'רסי. הבנק חתם אתמול (ב') בשעות הערב על הסכם למכירת חלק מאחזקותיו של בנק לאומי UK בחברת הנאמנות השייכת לבנק לאומי ג'רסי. מכירת האחזקות לא צפויה להשפיע מהותית על התוצאות הכספיות של הבנק .

קראו עוד בכלכליסט

בנק לאומי UK עוד לא הצליח למכור את כל אחזקותיו בבנק לאומי ג'רסי, אלא רק את חברת הנאמנות שתחתיו. הבנק ממשיך במגעים למכירת יתר האחזקות או הפעילות של לאומי ג'רסי. על פי דיווחי לאומי, בנק לאומי ג'רסי מעניק שירותים לכ-500 לקוחות בלבד.

בחודש נובמבר האחרון חתם לאומי על הסכם למכירת פעילות הבנק בלוקסמבורג שבאירופה תמורת 3.5 מיליון דולר כאשר ההון העצמי של לאומי לוקסמבורג יחולק כדיבידנד. במסגרת האסטרטגיה של בנק לאומי נמכרו פעילויות של הבנק עד כה בכ-15 נציגויות בעולם, בין היתר בשוויץ, באורוגוואי ובאוסטרליה.

עיקר הנציגות של בנק לאומי בחו"ל עוסקות בבנקאות מסחרית, זאת בהתאם למגמת צמצום משמעותית בשנים האחרונות של עסקי הבנקאות הפרטית בקרב הבנקים הישראליים בחו"ל. כמו כן, נותרו לבנק לאומי מספר נציגויות של בנקאות פרטית בחו"ל- בלונדון, בעמק הסיליקון ובניו יורק בארה"ב.

רקפת רוסק עמינח, צילום: אוראל כהן רקפת רוסק עמינח | צילום: אוראל כהן רקפת רוסק עמינח, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות