אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחזיקי החוב באי.די.בי  דורשים עוד כסף: "הזרמה של 350 מיליון שקל אינה מספיקה" צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

מחזיקי החוב באי.די.בי דורשים עוד כסף: "הזרמה של 350 מיליון שקל אינה מספיקה"

מחזיקי האג"ח סדרה ט' של החברה מכנסים אסיפה בעקבות חתימת ההסכם הצפוייה של אלשטיין עם הנאמנים, במטרה למחוק את אי.די.בי מהמסחר ולהשתלט על מלוא מניות בהזרמה של מאות מיליוני שקלים

23.02.2016, 17:14 | גולן חזני

מחזיקי האג"ח סדרה ט' של אי.די.בייוצאים למלחמה מול החברה בעקבות ההסכם עליו עומדת החברה לחתום עם נאמני הסדר החוב, אייל גבאי וחגי אולמן. על מחיקת החברה מהמסחר.

קראו עוד בכלכליסט

מחזיקי האג"ח מכנסים בשעה זו ישיבת התייעצות שבה יוחלט האם כדאי לפתוח בהליכים משפטיים כנגד החברה. על פי ההסכם, אדוארדו אלשיין צפוי להזרים עוד 350 מיליון שקל, אולם בעיני מחזיקי הסדרות הארוכות מדובר בסכום שאיננו דיו כדי לספק את הצרכים של החברה.

אדוארדו אלשטיין, צילום: אוראל כהן אדוארדו אלשטיין | צילום: אוראל כהן אדוארדו אלשטיין, צילום: אוראל כהן

כפי שפורסם בכלכליסט, אדוארדו אלשטיין מתכנן למחוק את אי.די.בי מהמסחר בתל אביב ולהשתלט על מלוא מניות החברה בהזרמה של מאות מיליוני שקלים.  

אלשטיין הגיע בלילה שבין חמישי לשישי בשבוע שעבר להסכמה על עקרונות למתווה פשרה מול בעלי מניות המיעוט, המיוצגים על ידי נאמני הסדר החוב של אי.די.בי אחזקות. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
אגח טלא קוראים נכון את המפה
מחזיקי מניות המיעוט מתפשרים בהצעת הרכש ויוצאים חבוטים מכל המהלך על מנת שהחברה לא תקרוס כי אז לא יישאר כלום לאף אחד אלשטיין הוכיח שהוא רוצה את החברה ולא יוותר עליה בגדר "תמות נפשי עם פלישתים" בגלל ההשקעה המטורפת / אגו מול בן משה ומי יודע, אידיבי עדיין נסחרת "כאופציה" תפסיקו להרעיש ולצלצל בפעמונים - הרי תמיד ניתן להשתלט על החברה כלא משלמים חוב ואף אחד לא באמת רוצה בזה חלק מההסדר הוא הנפקת אגח ט במקום מזומן למחזיקי מניות המיעוט על מנת להכניס כסף לקופה כלומר באו מחזיקי המיעוט ואמרו תנו אגח במקום מזומן כדי שיכנס לקופת החברה ועדיין יש טענות !!
AAA  |  24.02.16
1.
גיסין מגזים
עם כל הכבוד מדובר בהסדר בין בעלי המניות. החברה משלמת חובותיה בזמן ולא חייבת כרגע לאגח ט שום דבר מיוחד. זה שבעלי המניות, לפנים משורת הדין, מוכנים לוותר על קבלת כל המזומן ולהזרים חלק ממנו לחברה רק משפר את מצבם של הנושים. עד כה מי שנפגע כאן אלה בעלי המניות מהציבור, ולא אגח ט. יש גבול עד כמה אפשר לעשות צרות. מה שכן כולם צריכים לפעול ביחד נגד דורית סלינגר. במקסימום לאפשר המרה, ברשות, של אגח ט למניות כלל ביטוח, במנות קטנות.
dw  |  23.02.16