אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכל נשאר במשפחה: בעל השליטה בתדיראן מינה את בתו למנהלת השיווק

הכל נשאר במשפחה: בעל השליטה בתדיראן מינה את בתו למנהלת השיווק

שכרה של נופר ממרוד יעמוד על 25 אלף שקל בחודש - בתוספת תנאים נלווים; כמו כן תהיה זכאית למענק שנתי של 50 אלף שקל בכפוף לעמידה ביעדים; גם אחותה מורן עובדת בחברה

09.03.2016, 09:57 | אורנה יפת

בעל השליטה בחברת תדיראן הולדינגס, משה ממרוד, מינה את בתו נופר ממרוד לתפקיד מנהלת השיווק של הקבוצה. שכרה החודשי של נופר ממרוד יעמוד על 25 אלף שקל, בתוספת תנאים נלווים (רכב ותנאים סוציאליים). בנוסף, ממרוד תהיה זכאית למענק שנתי בגובה של עד 50 אלף שקל בהתבסס על עמידה ביעדים אישיים שייקבעו לה מראש על ידי ועדת התגמול ודירקטוריון החברה. העלות השנתית לקבוצת תדיראן בגין העסקתה של נופר ממרוד תגיע לכ-534 אלף שקל.

דירקטוריון החברה אישר את המינוי והוא כפוף לאישור האסיפה הכללית של בעלי המניות של החברה. אישור העסקתה של נופר ממרוד הוא לשלוש שנים מיום תחילת העבודה, שיהיה לכל המאוחר ב-1 בספטמבר 2016. היא תהיה כפופה למיכל איתן המשמשת סמנכ"לית השיווק בחברה.

משה ממרוד משה ממרוד משה ממרוד

נופר ממרוד (30) בעלת תואר שני MA בתקשורת וניו מדיה ותואר ראשון BA במינהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה. בחמש השנים האחרונות היא עבדה במשרד הפרסום מקאן אריקסון, ובין היתר שימשה בתפקיד סופרוייזרית.

נופר תצטרף לאחותה מורן ממרוד, שאף היא עובדת בחברה ומונתה בתחילת שנה שעברה לתפקיד סמנכ"ל אסטרטגיה. שכרה של מורן עומד אף הוא על 25 אלף שקל בחודש, שקל - היא היתה אמורה להשתכר 30 אלף שקל בחודש, אך שכרה קוצץ בלחץ המוסדיים.

תדיראן עוסקת בייבוא, ייצור ושיווק של מזגנים ומערכות מיזוג אוויר לשוק הביתי ולתעשייה, תחת המותגים תדיראן, אמקור וטושיבה. בתחום זה פועלת החברה במתן פתרונות להתייעלות אנרגטית. בעבר עסקה תדיראן גם בייבוא ושיווק של מוצרי חשמל אך כיום פעילות זו היא שולית בחברה ותדיראן פועלת בה בעיקר עם מוצרי חשמל קטנים תחת המותגים קריסטל, אמקור, תדיראן וספקטרה.

תגיות