אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאסטרקרד מחפשת השקעות בישראל

מאסטרקרד מחפשת השקעות בישראל

משלחת של כ-25 מנהלים הכוללת את נשיא החברה באירופה מבקרת בארץ ומתכוונת להיפגש עם כ-20 חברות סטארט-אפ. חברת האשראי מתעניינת בעיקר בהשקעות בתחום הפינטק

13.03.2016, 12:51 | מאיר אורבך

ענקית האשראי מאסטרקרד מחפשת השקעות בישראל. השבוע תגיע לישראל משלחת של כ-25 מנהלים בראשות נשיא MasterCard אירופה, חוויאר פרז (Javier Perez) וסגן נשיא לענייני מיזוגים ורכישות, ג'ף אידסון (Geoff Iddison).

קראו עוד בכלכליסט

המשלחת מתכוונת להיפגש עם כ-20 חברות סטארט-אפ וכ-40 מנהלים בכירים של קרנות הון סיכון. עיקר העניין של מאסטרקרד הוא בתחום הפינטק, עם התמקדות בהונאות, אבטחה, מאגרים ביומטריים, מטבעות דיגיטליים ומסחר חוצה גבולות.

הגעת המשלחת לארץ היא במסגרת אירועי ה-Tech Trek , צילום: בלומברג הגעת המשלחת לארץ היא במסגרת אירועי ה-Tech Trek | צילום: בלומברג הגעת המשלחת לארץ היא במסגרת אירועי ה-Tech Trek , צילום: בלומברג

"המטרה של האירוע היא לקבל מושג טוב יותר על תחום הפינטק בישראל" מסר ג'ף אידסון, סגן נשיא לענייני מיזוגים ורכישות ב-MasterCard . הוא הוסיף גם כי חברת האשראי: "בוחנת רעיונות מהפכניים שיצאו מקהילת הסטארט-אפ בישראל ונרצה ליצור איתם קשרים חזקים ומשמעותיים".

המשלחת הגיעה לישראל במסגרת אירועי ה-Tech Trek אותם מקיימת MasterCard מידי שנה. האירועים הם יוזמה גלובלית שמטרתה יצירת קשרים, איתור הזדמנויות ושיתופי פעולה עסקיים בתחום הפינטק. אירועי ה-Tech Trekהקודמים שערכה החברה התקיימו בניו יורק, לונדון וסן-פרנסיסקו.

בחודש האחרון ביקרו בישראל גם משלחות גדולות גם של חברת הביוטק הגדולה בעולם, אמג'ן, שנפגשה אף היא עם עשרות חברות סטארט-אפ ומשקיעים ואף קיימה אירוע בהשתתפות בכירים בתעשיה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות