אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חתונת המיליארד: כמה עולה חתונה עם סטינג וג'ניפר לופז צילום: Instagram

חתונת המיליארד: כמה עולה חתונה עם סטינג וג'ניפר לופז

בנו של אוליגרך רוסי התחתן במוסקבה באירוע שעלה לאביו מיליארד דולר. ככה זה כשמזמינים את סטינג, ג'ניפר לופז ואנריקה איגלסיאס לשיר בפני האורחים

30.03.2016, 19:01 | שירות כלכליסט
כאשר בנו של אוליגרך רוסי מתחתן עם בחירת ליבו, כסף אינו בעיה כלל: אפילו מחירי הרצפה של הנפט כיום לא מנעו מהמיליארדר ממוצא קזאחי מיכאיל גוטסרייב לערוך חתונה מפוארת וראוותנית לבנו סעיד. בתוכנית האמנותית השתתפו ג'ניפר לופז, אנריקה איגלסיאס וסטינג.

#свадьбагуцериевых #клон😍

A video posted by Махачкала (@shopping_onlain_mah) on

גוטסרייב, בן ה-28, התחתן עם קאדיה אוז'אקובה – סטודנטית בת 20. על פי הדיווחים הגיעו ההוצאות על האירוע הנוצץ שנערך במוסקבה למיליארד דולר.

כמה מוזמנים העלו לרשת תמונות וקטעי וידאו של ההופעות, לצד תמונות של סידורי הפרחים הראוותניים שנדמה היה שכיסו על סנטימטר בחלל האירוע.  הם נהנו האורחים ממופע זיקוקים ומעוגת חתונה בת 9 קומות.

ג ג'ניפר לופז. החליפה 3 שמלות | צילום: אי פי אי ג

על פי אתר ContactMusic, החליפה לופז את תלבושתה לפחות 3 פעמים במהלך ההופעה, שכללה כמה מלהיטיה הגדולים ביותר. מעל לבמה היא ברכה את הזוג הצעיר ואמרה שההגייה הנכונה של שמותיהם היא "הדבר הקשה ביותר שהייתי צריכה לעשות היום". באחד הדיווחים נמסר כי גם אלטון ג'ון הופיע, אולם לא ניתן היה למצוא תמונות המאשרות זאת.

עוגת החתונה, צילום: Instagram עוגת החתונה | צילום: Instagram עוגת החתונה, צילום: Instagram
החתן והכלה סעיד גוטסרייב וקאדיחה אוזקובה , צילום: Instagram החתן והכלה סעיד גוטסרייב וקאדיחה אוזקובה | צילום: Instagram החתן והכלה סעיד גוטסרייב וקאדיחה אוזקובה , צילום: Instagram

#свадьбагуцериевых

A video posted by Махачкала (@shopping_onlain_mah) on

הכלה לבשה שמלת כלולות עדוית חרוזים שנתפרה במיוחד לאירוע, מבית היוצר של אלי סאאב. שמלות החתונה של המעצב עשויות להגיע למחיר של 18 אלף ליש"ט. השמלה יובאה במיוחד מפריז ובשל העיטורים והשובל הארוך, הגיע משקלה לכ-12 ק"ג ולכן הכלה נזקקה לעזרה כשעלתה במדרגות האולם.

על פי נתוני פורבס, הונו של אב החתן מגיע ל-6.2 מיליארד דולר. את כספו עשה כחלוץ בתחום הבנקאות הפרטית לאחר נפילת הקומוניזם, אולם בין אחזקותיו גם מספר חברות אנרגיה. בשנים האחרונות, עם ההאטה בכלכלה הרוסית, רכש גם אחזקות בתחום התקשורת וכן נדל"ן.

את לימודיו הגבוהים עשה הבן סעיד בבריטניה בין השאר שלמד באוניברסיטת אוקספורד  ארכיאולוגיה וגיאולוגיה. בתום לימודיו חזר לרוסיה כדי להשתלב בעסקי המשפחה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
מקורות זרים טוענים שהחתונה עלתה כ-10 מיליון יורו. הכתב המקומי הוסיף מיסים ישראלים?!
הכתב כנראה לא ממש מבין מה המשמעות של מיליארד דולר! ראשית; אדם שהונו מוערך ב-6.2 מיליארד דולר לא שורף שישית מהונו על חתונת בנו (מוצלח ואהוב ככל שיהיה)! שנית; מיליארד דולר מאפשרים לך לבזבז 10 מיליון דולר כל שנה במשך 100 שנים! וזה לא כולל ריביות שהכסף הזה עושה כשהוא שוכב בבנק...
מפוקח  |  31.03.16
לכל התגובות