אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל תעניק חסות ענק לליגת הבייסבול של צפון אמריקה

אפל תעניק חסות ענק לליגת הבייסבול של צפון אמריקה

ענקית הטכנולוגיה אפל חתמה על חוזה ארוך טווח עם ה-MLB במסגרתו תצויד כל קבוצה בטאבלט אייפד פרו שיעזור לצוות המאמנים להשתמש בצורה טובה יותר במידע.

30.03.2016, 17:27 | שירות כלכליסט

ענקית הטכנולוגיה אפל חתמה על חוזה ארוך טווח עם ליגת הבייסבול של צפון אמריקה (MLB), שבמסגרתו תצויד כל קבוצה בטאבלט אייפד פרו שיעזור לצוות המאמנים להשתמש בצורה טובה יותר במידע. 

קראו עוד בכלכליסט

שחקן בייסבול. האייפד יסייע לקבוצות , צילום: איי אף פי שחקן בייסבול. האייפד יסייע לקבוצות | צילום: איי אף פי שחקן בייסבול. האייפד יסייע לקבוצות , צילום: איי אף פי

הקבוצות יוכלו לעבור על סטטיסטיקות מעונות קודמות ומהעונה הנוכחית, להחליט על ציוות פיצ'ר לחובט, להסתכל על טבלאות המצביעות היכן שחקן צפוי לחבוט בכדור ואפילו להעלות סרטונים של שחקנים ממשחקים קודמים.

"התחלתי במשחק הזה לפני 25 שנים והשינוי המהותי ביותר הוא ההופעה וההשתלטות של הניתוחים הסטטיסטים", אמר קומישינר הליגה רוב מנפרד. "הם משפיעים על האופן שבו אנחנו שופטים שחקנים, מקבלים החלטות על המגרש ועל האופן שבו אוהדים צורכים את המשחק".

לדבריו, חלוקת מכשירי אייפד שהוטענו אליהם נתוני השחקנים למאמנים היא הצעד הטבעי הבא למשחק, והקבוצות ביקשו זאת. העסקה מגיעה במקביל להסרת איסור ותיק על שימוש במחשבים ניידים, טאבלטים וסמארטפונים בספסלי הקבוצות.

"אנחנו לא רק מחליפים את הקלסרים בטאבלטים, אנחנו עוזרים להם לעשות דברים שלא היו אפשריים עד כה", הוסיף פיל שילר, סגן נשיא בכיר באפל לשיווק. לדוגמה, שחקנים שרצו לצפות בסרטונים של פיצ'רים וחובטים ממשחקים קודמים היו צריכים לרוץ בחזרה לחדר ההלבשה.

הקבוצה תחלק למנג'רים ולמאמנים מכשירי אייפד פרו עם מסך 12.9 אינץ' המצוידים עם מקרים כלליים. המכשיר יכלול גם אפליקציה מיוחדת בשם MLB Dugout, שנוצרה על ידי Advanced Media division של הליגה, עם סיוע של אפל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות