אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפוליטיקאי השני שנגדו מתנהלת בדיקה משטרתית: יצחק הרצוג צילום: אוראל כהן

הפוליטיקאי השני שנגדו מתנהלת בדיקה משטרתית: יצחק הרצוג

נכון לעכשיו, לא זומן הרצוג למסור את עדותו, והוא יזומן רק אם יתברר כי אכן מדובר בעבירה וכשתיפתח חקירה פלילית. הרצוג: "מדובר בהכפשות פוליטיות"

30.03.2016, 17:52 | רוני זינגר ואלי סניור ynet
המשטרה ורשות המסים בודקות חשד לעבירה על על חוק מימון המפלגות על ידי יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג. בשלב זה, החקירה מתבצעת באמצעות איסוף מסמכים יחד עם רשויות חוק נוספות.

קראו עוד בכלכליסט

כמו במקרה של דרעי, מדובר בבדיקה משטרתית שהיא שלב מקדים לחקירה פלילית. בעבר כבר הסתבך הרצוג עם עבירות של מימון בחירות בבחירות 1999 בהן ניצח אהוד ברק.

הרצוג התייחס לבדיקת היועמ"ש ואמר: "אני מברך על הבדיקה שנעשית על פי הודעת היועץ המשפטי. מדובר בהכפשות פוליטיות שהליכוד ופעילים מתוסכלים ניסו להפיץ טרם הבחירות והוכחשו כבר אז. אני בטוח שהבדיקה תפריך את הטענות ההזויות הללו אחת ולתמיד. אשתף פעולה באופן מלא עם כל שאתבקש על מנת שהנושא יתברר בהקדם". 

בוז בוז'י הרצוג | צילום: עמית שעל בוז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
לכל החוגגים, אתם הבנתם על מה בוג'י נחקר?
התרומה המקסימלית הינה 10.000 דולר. אדם פרטי בעל חברה תרם תרומה של 40.000 ש"ח (בדיוק 10.000 דולר) אלא שהכסף לא נרשם בספרים אלא נלקח ישירות ע"י פעיל שטח, להוצאות הקמפיין. בקיצור: לא העבירו את התרומה -חוקית בכל מובן - דרך הספרים. הסכום סביר, המקור סביר, העיתוי סביר, רק טמבל אחד מעובדי המטה לא רשם. זה כל מה שיש להם נגד כל השמאל. עכשיו נעבור לרשימת הליכוד / ש"ס / ישראל ביתנו: ליברמן, פאניה קירשנבאום, משה ליאון, נתניהו והעתון בחינם שעושה לו קמפיין בחינם, דרעי, ישי, בניזרי, קצב, אולמרט, שרון ושותפיהם.
A  |  31.03.16
4.
לחקור תרומת המיליונים מהתע"א לפריימריס השר חיים כץ בליכוד
השר חיים כץ ניצל במערכות הבחירות האחרונות לכנסת, במעמדו כמזכיר ארגון עובדי התע"א, את עובדי התע"א, משאבי התע"א ומאגרי המידע שלה, לפריימריס שלו בליכוד, והסיע אלפי עובדים לקלפיות הפריימריז בליכוד, תוך השבתתם מעבודה וגרימת נזק עצום לתע"א בגודל 210 מיליון ש"ח, בחישוב לפי דברי חיים כץ בנאום פרידה מהעובדים, כי יום עבודה קלנדרי אחד של התע"א ערכו 70 מיליון ש"ח. מבקרי המדינה לינדנשטראוס ושפירא כתבו שהנזק האדיר עקב השבתת התע"א, והשימוש בעובדיה ומשאביה לצרכיו הפוליטיים של כץ, יכולים להיחשב כתרומה עצומה בשווי-כסף מתאגיד, האסורה לפי החוק, אך ח"כ חיים כץ והנהלת התע"א "ציפצפו" עליהם. המבקר שפירא כתב בדו"ח האחרון על פריימריס חיים כץ כי 4301 עובדים נעדרו מהעבודה בתע"א למספר שעות בפריימריס האחרונים בליכוד ב-31.12.2014. אפשר בקלות לחקור מי אירגן היעדרותם והסעתם! ראוי כי המשטרה, הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה יחקרו את השחיתות החמורה הזו, כפי שח"כים אחרים נדונו למאסר על עבירות בחירות! יש להם חומר רב על כך מהתקשורת וממקורות נוספים! להשוואה: ח"כ לשעבר נעמי בלומטל נדונה למאסר על 12 אלף ש"ח בלבד שתרמה לחברי מרכז הליכוד שבחרו אז את הח"כים, באירוחם בבית מלון!
שחיתות פריימריס השר חיים כץ בתע"א  |  30.03.16
לכל התגובות