אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרבלייף תעניק חסות לוועד האולימפי בישראל בשווי 1.5 מיליון שקל הצילום: באדיבות הוועד האולימפי בישראל

הרבלייף תעניק חסות לוועד האולימפי בישראל בשווי 1.5 מיליון שקל

החסות של חברת התזונה היא לחמש שנים: למשחקים האולימפיים בריו 2016 ולמשחקים האולימפיים שיהיו בטוקיו ב-2020

03.04.2016, 22:11 | שירות כלכליסט

חברת התזונה הרבלייף ישראל חתמה על הסכם חסות עם הוועד האולימפי בישראל, במסגרתו תעניק חסות תזונתית בשווי 1.5 מיליון שקל כולל מענק כספי ומוצרים עבור הספורטאים.

קראו עוד בכלכליסט

הרבלייף. חברת הרבלייף חסות לנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית,והיא תמשיך לעשות זאת., צילום: אלי לוי הרבלייף. חברת הרבלייף חסות לנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית,והיא תמשיך לעשות זאת. | צילום: אלי לוי הרבלייף. חברת הרבלייף חסות לנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית,והיא תמשיך לעשות זאת., צילום: אלי לוי

החסות אותה מעניקה חברת הרבלייף ישראל לוועד האולימפי בישראל ולמשלחות האולימפיות של ישראל, הינה לתקופה של חמש שנים: למשחקים האולימפיים בריו 2016 ולמשחקים האולימפיים שיהיו בטוקיו ב- 2020.

מהוועד האולימפי נמסר: "הכספים לוועד האולימפי בישראל במסגרת החסות של הרבלייף ישראל יוקדשו לעזרה באימונים ולצרכיהם התזונתיים של הספורטאים, חברי הסגל האולימפי. בנוסף תעביר חברת הרבלייף ישראל מידי חודש לחברי הסגל האולימפי ממוצרי התזונה של הרבלייף, התומכים ומסייעים לפעילות ספורטיבית ותורמים לאורח חיים ספורטיבי ובריא. "

עוד מהוועד האולימפי: "מוצרי התזונה אותם מעניקה חברת הרבלייף ישראל לספורטאי הסגל האולימפי, ניתנים בהתאמה אישית לכל ספורטאי, בפיקוח של המחלקה הרפואית של היחידה לספורט הישגי – הזרוע המקצועית של הוועד האולימפי בישראל, וייעוץ חיצוני של דר' יוני ירום מומחה לרפואת ספורט ומבעלי חברת מדיקס יחד עם בכירים בחברת הרבלייף ישראל. "

חברת הרבלייף חסות לנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית,והיא תמשיך לעשות זאת.

יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי בישראל: "הוועד האולימפי בישראל שמח מאוד על שיתוף הפעולה עם חברת הרבלייף ישראל מהמובילות בתחומה בעולם. יחד נפעל להגברת המודעות לאורח חיים בריא של הספורטאים והאוכלוסייה כולה. זהו תחילתו של מסע ארוך טווח לקידום הספורט בישראל ושינוי תפיסת עולם בקרב האוכלוסייה הרחבה לאורח חיים בריא שעיקרו הקפדה על תזונה נכונה ומבוקרת בשילוב פעילות ספורטיבית".

רון פורת, מנכ"ל הרבלייף ישראל מסר: "בהמשך למדיניות חברת הרבלייף המעודדת ומקדמת אורח חיים בריא ופעיל, זו איננה רק סיסמא עבורנו, אלא דרך פעולה ואג'נדה לאורה אנו פועלים הלכה למעשה. הענקת החסות התזונתית לספורטאים האולימפיים של ישראל המיוצגים על ידי הוועד האולימפי, הינה ההוכחה לכך."

חברת הרבלייף העולמית מעניקה חסויות למעל 250 נבחרות ואירועי ספורט בכל העולם, כולל לכריסטיאנו רונלדו מריאל מדריד, קבוצת הכדורגלל האמריקאית LA Galaxy וספורטאים נוספים מתחומים שונים ברחבי העולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות