אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ריקול באיקאה: הרשת מבקשת להחזיר לסניפים את גלימת העטלף לילדים צילום: זהר שחר

ריקול באיקאה: הרשת מבקשת להחזיר לסניפים את גלימת העטלף לילדים

בעקבות תלונות על ילדים שנשרטו בצווארם מבקשת הרשת מלקוחותיה להימנע משימוש בגלימת LATTJO ולהחזיר את המוצר לסניפיה לקבלת החזר כספי מלא

06.04.2016, 10:46 | נורית קדוש

רשת איקאה קוראת ללקוחותיה להחזיר את גלימת העטלף LATTJO, זאת בעקבות תלונות הורים שילדיהם נשרטו בצווארם כתוצאה מקושי לפתוח את הצמדן (סקוטש). הרשת מבקשת מלקוחות שרכשו את הגלימה להימנע משימוש במוצר ולהחזירו לאחת מהסניפם לקבלת החזר כספי מלא.

קראו עוד בכלכליסט

באיקאה טוענים כי קיבלו דיווחים מהעולם על כך שהגלימה לא ירדה בקלות מצוואר הילדים וגרמה לשריטות כתוצאה מקושי בפתיחת הצמדן. עוד הדגישו כי לא נתקבלו דיווחים על פציעות אשר הצריכו טיפול רפואי, אך בשל סכנת פציעה, איקאה נוקטת אמצעי זהירות וקוראת להחזרת המוצר. "יש לנו אפס סובלנות בכל הנוגע לבטיחות ילדים ואין אנו מקבלים בשום אופן אפשרות לסכנת פציעה במהלך משחק. מהחקירה שלנו, לאחר דיווחי הלקוחות, עלה כי הצמדן (סקוטש) המשמש לסגירת הגלימה אינו ניתן להפרדה בקלות מצוואר הילדים. כאמצעי זהירות, אנו קוראים להחזרת המוצר".

גלימת העטלף LATTJO. הרשת מבקשת לא להפסיק את השימוש במוצר גלימת העטלף LATTJO. הרשת מבקשת לא להפסיק את השימוש במוצר גלימת העטלף LATTJO. הרשת מבקשת לא להפסיק את השימוש במוצר

גלימת העטלף נמכרה בכל סניפי איקאה החל מנובמבר, 2015.

בחודש שעבר ביצעה איקאה ריקול למנורות מחשש שהן מחשמלות. הריקול התבצע כחודש לאחר שביצעה ריקול נוסף על מנורות תקרה, שהתנתקו ונפלו על לקוחות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות