אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התאחדות הכדורגל בהולנד מפרסמת את רווחי סוכני הכדורגל ובקרוב תחלק להם ציונים צילום: בלומברג

התאחדות הכדורגל בהולנד מפרסמת את רווחי סוכני הכדורגל ובקרוב תחלק להם ציונים

בשנה החולפת גרפו סוכני כדורגל ומתווכים אחרים בהולנד 9.5 מיליון יורו לכיסם מקבוצות הכדורגל עבור שירותי ההעברות וניסוח החוזים של השחקנים, כך לפי התאחדות הכדורגל ההולנדית (KNVB)

11.04.2016, 20:40 | שירות כלכליסט
בשנה החולפת גרפו סוכני כדורגל ומתווכים אחרים בהולנד 9.5 מיליון יורו לכיסם מקבוצות הכדורגל עבור שירותי ההעברות וניסוח החוזים של השחקנים, כך לפי התאחדות הכדורגל ההולנדית (KNVB). 

קראו עוד בכלכליסט

שחקני אייאקס. ההתאחדות מנהלת מגעים עם בעלי העניין, מועדונים, שחקנים ומתווכים כדי להשיק "חותם איכות" לארגונים שמארחים את המתווכים. המטרה היא להציע לשחקנים ולמועדונים ערובה שהמתווך המדובר מספק שירות איכותי ואמין. זוהי הגנה בסיסית עבור הכדורגל ההולנדי, כך לפי הליגה., צילום: אי פי איי שחקני אייאקס. ההתאחדות מנהלת מגעים עם בעלי העניין, מועדונים, שחקנים ומתווכים כדי להשיק "חותם איכות" לארגונים שמארחים את המתווכים. המטרה היא להציע לשחקנים ולמועדונים ערובה שהמתווך המדובר מספק שירות איכותי ואמין. זוהי הגנה בסיסית עבור הכדורגל ההולנדי, כך לפי הליגה. | צילום: אי פי איי שחקני אייאקס. ההתאחדות מנהלת מגעים עם בעלי העניין, מועדונים, שחקנים ומתווכים כדי להשיק "חותם איכות" לארגונים שמארחים את המתווכים. המטרה היא להציע לשחקנים ולמועדונים ערובה שהמתווך המדובר מספק שירות איכותי ואמין. זוהי הגנה בסיסית עבור הכדורגל ההולנדי, כך לפי הליגה., צילום: אי פי איי

הנתון פורסם באתר הרשמי של ההתאחדות, והוא נוגע ל-267 סוכנים ומתווכים חדשים שהיו מעורבים בחוזים ובהעברות של 419 שחקנים. פיפ"א שינתה באפריל 2015 את הרגולציות הנוגעות לסוכנים: בארגון הגדירו את המונח "מתווך" וביטלו את מבחן ההסמכה. כיום, כל התאחדות לאומית צריכה להחזיק ברישום מקוון של המתווכים המוסמכים.

הנתון של 9.5 מיליון יורו הוא סכום מצרפי של השכר שהמתווכים קיבלו כשניהלו מו"מ על העברות, על משכורות ועל חוזי השחקנים. בונוסים אפשריים ותמריצים פיננסיים אחרים לא נכללו בחישוב. מרבית הסכום – 9.2 מיליון יורו נוגע לעסקאות עם קבוצות בליגת העל ההולנדית. בשלב זה יש 267 מתווכים רשומים בהולנד. לפני שהכניסו בפיפ"א את החוקים החדשים, היו 147 סוכנים במדינה.

"זוהי התפתחות טובה שהתאחדויות הכדורגל הלאומיות מספקות תובנות על השכר של המתווכים. פיקוח מסוג זה מגביר את השקיפות בכדורגל, וזה טוב לספורט כולו", נכתב בהצהרה שפרסמה ההתאחדות ההולנדית.

ההתאחדות מנהלת מגעים עם בעלי העניין, מועדונים, שחקנים ומתווכים כדי להשיק "חותם איכות" לארגונים שמארחים את המתווכים. המטרה היא להציע לשחקנים ולמועדונים ערובה שהמתווך המדובר מספק שירות איכותי ואמין. זוהי הגנה בסיסית עבור הכדורגל ההולנדי, כך לפי הליגה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות