אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפניקס ואיילון מציגות את שיעור תשלום התביעות הנמוך ביותר בביטוח הסיעודי

הפניקס ואיילון מציגות את שיעור תשלום התביעות הנמוך ביותר בביטוח הסיעודי

מדד אגף שוק ההון באוצר לשנת 2015 מעלה כי החברות המצטיינות בביטוח הסיעודי הן מנורה והראל ואילו הפניקס בתחתית בשיעור תשלום התביעות ובמהירות הטיפול בהן

17.04.2016, 22:29 | רחלי בינדמן

חברת הביטוח איילון מציגה את שיעור תשלום התביעות למבוטחים בביטוח הסיעודי הנמוך ביותר בקרב חברות הביטוח. כך עולה ממדד שמפרסם אגף שוק ההון במשרד האוצר לשנת 2015. מהמדד עולה כי על כל שקל שמשלם מבוטח בביטוח סיעודי לאיילון הוא מקבל בחזרה רק 33 אגורות. לשיעור התשלום יש שתי משמעויות אפשרויות - או שהחברה גובה פרמיה גבוהה מידי עבור הביטוח או שהיא קשוחה בכל הנוגע לקבלת תביעות מצד מבוטחים ומערימה קשיים לאשר מקרי ביטוח.  

לוי רחמני, צילום: עמית שעל לוי רחמני | צילום: עמית שעל לוי רחמני, צילום: עמית שעל

אחרי איילון מתברגת חברת הביטוח הפניקס עם החזר של 57 אגורות לכל שקל פרמיה. במקום השלישי מהסוף מתמקמות חברות הביטוח כלל ומגדל עם 61 אגורות החזר לכל שקל. בולטות לטובה מנורה והראל עם החזר של 74 אגורות ו-69 אגורות לשקל בהתאמה. גם ברמת מהירות הטיפול בתביעה בולטות לטובה מנורה והראל. הפניקס, לעומת זאת, מתברגת במקום אחרון ברמת הטיפול. איילון שכאמור מציגה שיעור החזר נמוך דווקא מקבלת דירוג סביר בכל הנוגע למהירות הטיפול בתביעות.

בשקלול שיעור תשלום התביעות ומהירות הטיפול מתמקמת מנורה במקום הראשון, הראל במקום השני, כלל במקום השלישי, מגדל במקום הרביעי, איילון במקום החמישי והפניקס במקום השישי והאחרון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות