אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חיים סבן ורעייתו תרמו עוד 2 מיליון דולר לקמפיין של הילרי קלינטון צילום: רויטרס

חיים סבן ורעייתו תרמו עוד 2 מיליון דולר לקמפיין של הילרי קלינטון

העמותה התומכת בקמפיין של המתמודדת לנשיאות מדווחת על גיוס של 11.9 מיליון דולר רק במהלך החודש האחרון; גם סטיבן ספילברג וג'יי ג'יי אברמס בין התורמים

21.04.2016, 14:41 | שירות כלכליסט

איל המדיה חיים סבן ורעיות שריל, תרמו מיליון דולר כל אחד לעמותת Priorities USA Action, העמותה התומכת בקמפיין הנשיאותי של הילרי קלינטון. על פי דוחות ועדת הבחירות הפדראלית, הזוג סבן ביצע את התרומה ב-18 במרץ.

בשנה שעברה תרמו בני הזו 2.5 מיליון דולר כל אחד לעמותה.

קראו עוד בכלכליסט

דוחות ועדת הבחירות למרץ יפורסמו ביום שלישי. העמותה של קלינטון מדווחת על גיוס של 11.9 מיליון דולר במהלך חודש זה. זאת בנוסף ל-44.7 מיליון דולר בקופותיה.

גם סטיבן שפילברג וג'פרי קצנברג תרמו כל אחד 1 מיליון דולר לעמותה וקצנברג מביא תורים ארוכים של תורמים לקמפיין. הבימאי ג'יי ג'יי אברמס ואשתו תרמו חצי מיליון דולר כל אחד. תורמים אחרים כוללים את ג'יין פונדה שתרמה 10 אלף דולר בפברואר והארגון לעובדי הבמה IATSE שתרם 24 אלף דולר באותו החודש.

סבן, קצנברג ושפילברג ארחו במשותף אירוע גיוס תרומות עם הילארי קלינטון שנערך ביום שבת בביתו של השחקן ג'ורג' קלוני. באירוע גויסו תרומות ל-Hilary Victory Fund עמותה משותפת עם הקמפיין שלה עם הוועדה הדמוקרטית הלאומית וועדות דמוקרטיות אזוריות.

מימין: קלינטון וסבן, צילום: רויטרס מימין: קלינטון וסבן | צילום: רויטרס מימין: קלינטון וסבן, צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות