אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נשארים בבית: אפליקציות שמביאות את נותני השירות אליכם צילום: שאטרסטוק

מדריך כלכליסט

נשארים בבית: אפליקציות שמביאות את נותני השירות אליכם

רחיצת רכב בחנייה הביתית, שירותי כביסה וגיהוץ, שליחויות מכל מקום, מניקור בסלון ואפילו סטיילינג למאותגרים אופנתית, 5 אפליקציות לימים שבהם אתם מרגישים מפונקים במיוחד

22.04.2016, 18:14 | רפאל קאהאן

הפנטזיה האולטימטיבית של אנשי מעמד הביניים המדולדל היא להזמין מישהו שיעשה לנו את החיים הקשים קצת יותר קלים בלחיצת כפתור. זה אמנם זה עולה כסף, אבל חוסך הרבה טרחה. הנה חמש אפליקציות שיאפשרו לכם להזמין נותני שירות עד הבית גם אם אתם לא מיליונרים.

מני-פדי על הספה בסלון

מיסביז הוא שירות שמחבר אנשים עסוקים למקצועני יופי, או ליתר דיוק מניקוריסטים, פדיקוריסטים, פניסטים ועוד כל מיני יסטים. האפליקציה מאפשרת לכם לדלג על הניסיון הסיזיפי לקבוע תור בשעה שבה אתם לא בעבודה וכמובן חוסך את ההגעה לסלון השכונתי. 

missbeez. לקראת עונת הסנדלים , צילום: יצרן missbeez. לקראת עונת הסנדלים | צילום: יצרן missbeez. לקראת עונת הסנדלים , צילום: יצרן

 

כביסה לי, כביסה לי, כביסה לי חביבה

כביסה היא אחת המטלות המפרכות האחרונות שנותרו בעולם הראשון. היא דורשת זמן, עבודה וסבלנות ובכללי – אף אחד לא אוהב לעשות אותה. אמנם יש את המתחכמים שיאמרו שגיהוץ או קיפול מרגיעים אותם, אבל בינינו הם כנראה סתם משוויצים. כביסי מאפשר לכם למסור ולקבל את הכביסה עד הבית בהינף מסך מגע. לא סטארט-אפ, אבל שימושי ביותר וגם המחירים סבירים יחסית.

עקבו אחר המסע של הכביסה, צילום: יצרן עקבו אחר המסע של הכביסה | צילום: יצרן עקבו אחר המסע של הכביסה, צילום: יצרן

תסתכל על עצמך בנאדם

אפליקציה שמאפשרת לכם להזמין שירות סטיילינג עד הבית. היא זמינה רק לאייפון אך היא מתהדרת בשותפה מנוסה בדמותה של דורין אטיאס – מיס דרקונים בשבילכם – כך שלמרות שלא ניסינו באופן אישי (הטי שירט התקני והקרוקס מספקים אותנו כנראה), יש סיכוי רב שהעצות שתקבלו דרכה יסייעו לכן ולכם להימנע מניקוד שלילי במדורי הרכילות.

מה יש לכם בארון?, צילום: יצרן מה יש לכם בארון? | צילום: יצרן מה יש לכם בארון?, צילום: יצרן

שליחים זה הכי אחי

שליחים הם עם מיוחד עם קודים משלו. חמושים בטוסטוס, ארגז, ווקי טוקי וזלזול בחוקי התנועה, תפקידם הוא להעביר סחורה בשלום ובזריזות מנקודה לנקודה. ספידאפ מאפשרת לכם להזמין שליחות לכל מקום. השירות יעיל למדי, לפי עדותם של מספר נסיינים, והוא אפילו מפשט את תהליך הטייקאוויי במקומות להם אין שירות שליחויות.

השליח למטה, צילום: יצרן השליח למטה | צילום: יצרן השליח למטה, צילום: יצרן

האוטו שלנו נקי ומבריק

שירות שמבטיח להבריק לכם את האוטו בחנייה הביתית. הוא מבוסס על מאגר של נקיינים שיגיעו עד לפתח החנייה, חמושים בספריי סיליקון, סמרטוטים וסבון לרכב. הוא הוקם בידי אחד ממייסדי גטקסי והיתרון העיקרי שלו הוא שלא תצטרכו לעמוד בתור בתחנת הדלק השכונתית בשישי בבוקר בשביל לעשות ניקיון פסח לאוטו.  

כי אף אחד לא אוהב לקחת את הרכב לשטיפה, צילום: יצרן כי אף אחד לא אוהב לקחת את הרכב לשטיפה | צילום: יצרן כי אף אחד לא אוהב לקחת את הרכב לשטיפה, צילום: יצרן

תגיות