אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוהדי ליברפול יקבלו רק 4,811 כרטיסים למשחק גמר ליגת אירופה צילום: רויטרס

אוהדי ליברפול יקבלו רק 4,811 כרטיסים למשחק גמר ליגת אירופה

ההנאה מהעפלה לגמר האירופי הראשון של הקבוצה מאז 2007 נפגמה מעט כשליברפול פרסמה את פרטי המכירה של הכרטיסים לגמר, שייערך ב-18 במאי בבאזל נגד סביליה

08.05.2016, 14:18 | שירות כלכליסט
לאחר הניצחון של ליברפול על ויאריאל במשחק הגומלין בחצי הגמר הליגה האירופית, המנג'ר יורגן קלופ הכריז כי האוהדים ינהרו לשוויץ.

קראו עוד בכלכליסט

קלופ ואוהדי ליברפול.  47% בלבד מההקצאה, המייצגים 4,811 כרטיסים, יחולקו ל"אוהדים כללים", בעוד ש-41% יחולקו לאוהדים חוזיים" שכוללים בעלי מושב אח"מ ובעלי זכויות בעדיפות גבוהה., צילום: רויטרס קלופ ואוהדי ליברפול. 47% בלבד מההקצאה, המייצגים 4,811 כרטיסים, יחולקו ל"אוהדים כללים", בעוד ש-41% יחולקו לאוהדים חוזיים" שכוללים בעלי מושב אח"מ ובעלי זכויות בעדיפות גבוהה. | צילום: רויטרס קלופ ואוהדי ליברפול.  47% בלבד מההקצאה, המייצגים 4,811 כרטיסים, יחולקו ל"אוהדים כללים", בעוד ש-41% יחולקו לאוהדים חוזיים" שכוללים בעלי מושב אח"מ ובעלי זכויות בעדיפות גבוהה., צילום: רויטרס

"נביא איתנו 50 אלף או 60 אלף – אולי לא באצטדיון – 100 אלף. זו עיר נחמדה", אמר קלופ ביום חמישי בלילה לאחר שליברפול הבטיחה את ההופעה שלה בגמר האירופי ה-12 במספר שלה. " זו עיר נחמדה, לא רחוקה מהבית שלי. צרו אווירה...בואו לשם ותיהנו, ואנחנו נגיע וננסה ככל יכולתנו עבור המועדון הנפלא הזה והאוהדים הנפלאים".

אולם, ההנאה מהעפלה לגמר האירופי הראשון של הקבוצה מאז 2007 נפגמה מעט ביום שישי בבוקר כשליברפול פרסמה את פרטי המכירה של הכרטיסים לגמר, שייערך ב-18 במאי בבאזל נגד סביליה.

אצטדיון ג'ייקוב פארק בבאזל, אירח אמנם את אליפות היורו ב-2008, אך רבים מאמינים שהוא קטן מדי לארח משחק בקנה מידה כזה. האצטדיון השוויצרי הוא הקטן ביותר המשמש לאירוח משחק בטורניר האירופי מזה עשור.

מתוך הנחה שיש ביקוש גבוה למשחק של מועדון עם 27 אלף מנויים עונתיים ומאגר אוהדים בינלאומי, קבוצת האוהדים של ליברפול, Spirit of Shankly פרסמה את ההודעה הבאה: "זה ברור לגמרי שמספר הכרטיסים הזמין לא יספיק לעמוד בביקוש. עשרות אלפי אוהדים הגיעו לכל משחק בית העונה, ורבים מהם יאלצו לפספס את האירוע. אנחנו גם יודעים מניסיון העבר, שהכרטיסים מחולקים קודם לספונסרים ולשותפים של המועדון, למחזיקי כרטיסי אח"מ ולשחקנים לפני שהם מגיעים לאוהדים הרגילים. עבור הגמר שנערך באתונה ב-2007, נותרו לאוהדים 7,000 כרטיסים. ביקשנו מהמועדון לחשוף את הליך חלוקת הכרטיסים, והם הבטיחו לנו שיבצעו זאת בשקיפות מלאה".

עם זאת, לפי הפרטים שנחשפו, 47% בלבד מההקצאה, המייצגים 4,811 כרטיסים, יחולקו ל"אוהדים כללים", בעוד ש-41% יחולקו לאוהדים חוזיים" שכוללים בעלי מושב אח"מ ובעלי זכויות בעדיפות גבוהה.

12% הנותרים יחולקו בין שותפים מסחריים – 2% - ובכירים, שחקני הרכב, שחקנים לשעבר והתקשורת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות