אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מס החברות הוציא לנופש את ההפסדים של מלונות דן

מס החברות הוציא לנופש את ההפסדים של מלונות דן

בעקבות הפחתת מס החברות רשמה החברה נכס מס של 8.5 מיליון שקל, שאיפשר לה לרשום רווח נקי רבעוני של 7.8 מיליון שקל

26.05.2016, 13:51 | גיל קליאן

חברת מלונות דןעברה לרווח ברבעון הראשון - אבל הצליחה לעשות כן רק בזכות סעיף המס בדוחות. כך עולה מדוחות רשת המלונות שפורסמו היום (ה').

קראו עוד בכלכליסט

מלונות דן סיימה את הרבעון עם עלייה של 0.5% להכנסות של 234.8 מיליון שקל. הכנסות המלונות גדלו ב-1.8%, ועמדו על 184 מיליון שקל, בעוד הכנסות שירותי ההסעדה של החברה (שירותים שהיא מספקת באמצעות החברה בת עידית) ירדו ב-4.4% ועמדו על 51.6 מיליון שקל. הסיבה לירידה היא ירידה בפעילות החברה בבסיסי צה"ל.

הרווח התפעולי לפני פחת ומימון של המלונות (שסובלים מהוצאות פחת גבוהת במיוחד) עמד על 13.9 מיליון שקל, שהם 7.5% מההכנסות. ברבעון המקביל עמד הרווח התפעולי לפני פחת ומימון על 19.7 מיליון שקל, שהם 10.9% מההכנסות באותה תקופה. השחיקה ברווחיות המלונות נבעה מעלייה בשכר העובדים.

יחד עם הוצאות הפחת הגיעה החברה להפסד תפעולי ברבעון של 2.2 מיליון שקל, לעומת רווח תפעולי זניח של 636 אלף שקל ברבעון המקביל.

בעקבות הפחתת מס החברות רשמה החברה נכס מס של 8.5 מיליון שקל, שאיפשר לה לרשום רווח נקי של 7.8 מיליון שקל. זאת, לעומת הפסד של 2.1 מיליון שקל בתקופה המקבילה.

מיקי פדרמן, יו"ר מלונות דן, צילום: טל כהן מיקי פדרמן, יו"ר מלונות דן | צילום: טל כהן מיקי פדרמן, יו"ר מלונות דן, צילום: טל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות