אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נציגי ציבור בדירקטוריון חדשות 10 דורשים כינוס דחוף בעניין רמי סדן

נציגי ציבור בדירקטוריון חדשות 10 דורשים כינוס דחוף בעניין רמי סדן

זוהר קדמון ואיתן זינגר דורשים לדון בניגוד העניינים לכאורה, על רקע הפרסומים לפיהם סדן היה בתהליך קבלה לתפקיד דובר משרד הביטחון

10.06.2016, 17:45 | אלירן מלכי

שני נציגי ציבור בדירקטוריון חברת החדשות של ערוץ 10 ביקשו לזמן ישיבת דירקטוריון על מנת לדון ביו"ר הדירקטוריון החדש של החברה, רמי סדן, ובניגוד העניינים שלכאורה הוא נמצא בו.

קראו עוד בכלכליסט

נציגי הציבור, זוהר קדמון סלע ואיתן זינגר רשמו במכתבם שנשלח לשאר חברי הדירקטוריון וכן ליועצים המשפטיים של חברת החדשות של ערוץ 10: "לאור פרסומים בתקשורת, אנו מוטרדים מכך שמר רמי סדן שם עצמו לכאורה במצב של ניגוד עניינים בכך שהיה, על פי הפרסומים, בתהליך של קבלה לעבודה בגוף שחברת החדשות מסקרת באופן קבוע ומשמעותי, וזאת תוך כדי כהונתו כדירקטור בחברה".

רמי סדן, צילום: פייסבוק רמי סדן | צילום: פייסבוק רמי סדן, צילום: פייסבוק

"מרגע שנודע לנו על כך", כותבים השניים ומבקשים לכנס דיון תוך שני ימי עסקים, "הרינו מחויבים מכוח סעיף 257 לחוק החברות, לקיים בירור ודיון בעניין בדירקטוריון החברה. לקראת הדיון, וכבר עתה, נבקש כי יועציה המשפטיים של החברה יחוו דעתם בשאלה, האם החל ממועד הגשת מועמדותו לתפקיד דובר משהב"ט (משרד הביטחון), אם אכן זו הוגשה, ולאורך התקופה שבה נבחנה מועמדותו לתפקיד, ביצע מר סדן פעולה שיש בה משום ניגוד עניינים ביחס לתפקידו בחברה, באופן המהווה הפרה של סעיף 254(א)(1) לחוק החברות.

"בנוסף, נבקש כי תובהר משמעות העובדה כי לאורך כל תהליך בדיקת בחינת מועמדותו לתפקיד דובר משהב"ט, מר סדן לא גילה לחברה על כך. נודה לקבלת חוות הדעת בתוך שני ימי עבודה, ומכל מקום במועד סביר לפני הישיבה".

מרמי סדן נמסר בתגובה: "אין ולא יכול להיות ניגוד ענינים. הנושא לא רלוונטי ולא מעשי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
כל הרצון  של ערוץ 10 הוא לא להכניס
כל הרצון  של ערוץ 10 הוא לא להכניס גורם מאזן להישתלחות חסרת הרסן  בראש הממשלה  ובמשפחתו  מנכ"ל הערוץ כתב שמר סדן אמר דברים שלא  באמת נאמרו על ידי מר סדן כדי לחמם את ש"ס ולנגח את המינוי . ערוץ 10  פשט את הרגל ומאבד את הלגיטימיות   בשידור הציבורי .ביבי הוא נבחר העם בקלפי לא בתיקשורת ההזויה .
jack1947  |  10.06.16