אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנשק החדש של פייסבוק ישראל: מקורבת לנתניהו מונתה לתפקיד מנהלת קשרי ממשל צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של ג'ורדנה קטלר

הנשק החדש של פייסבוק ישראל: מקורבת לנתניהו מונתה לתפקיד מנהלת קשרי ממשל

ברשת החברתית חיפשו אישיות בעלת ניסיון דיפלומטי, קשרים בינלאומיים וקרבה לממשל הישראלי, כחלק מההיערכות לעידן המיסוי החדש בישראל; הממונה החדשה, ג'ורדנה קטלר, כיהנה כראש לשכתו של שגריר ישראל בוושינגטון, רון דרמר

13.06.2016, 19:55 | אסף גלעד
פייסבוק נערכת לעידן המיסוי החדש בישראל ובעולם ובימים האחרונים מינתה את ג'ורדנה קטלר, ראש לשכתו של שגריר ישראל בוושינגטון רון דרמר, לתפקיד מנהלת קשרי ממשל ותקשורת של פייסבוק בישראל. לפני תפקידה הנוכחי בשגרירות שימשה קטלר במשך ארבע שנים כסגנית היועץ הבכיר לראש הממשלה נתניהו לענייני תפוצות, ולפני כן שימשה כקצינה בכירה לדיפלומטיה ציבורית בשגרירות ישראל בארה"ב.

קראו עוד בכלכליסט

קטלר מונתה בידי הנהלת פייסבוק בלונדון לאחראית תחום המדיניות של פייסבוק בשוק הישראלי. בתוך כך היא תרכז את הקשרים ושיתופי פעולה עם גופים ציבוריים, עמותות וגופי ממשל ותנהל את תחום התקשורת לצד משרד יחסי הציבור שלום תל אביב של זמיר דחב"ש. עד כה היו שתי פעילויות אלה תחת אחריות ישירה של צוות פייסבוק בלונדון. בפועל, תצטרף קטלר לצוות של פייסבוק אירופה, אפריקה והמזה"ת ותדווח לפונקציות שונות של פייסבוק בעולם כמו לקצין הפרטיות או התקשורת של פייסבוק.

נתניהו. בפייסבוק מתכוננים למדיניות המיסוי החדשה בישראל, צילום: נועם מושקוביץ נתניהו. בפייסבוק מתכוננים למדיניות המיסוי החדשה בישראל | צילום: נועם מושקוביץ נתניהו. בפייסבוק מתכוננים למדיניות המיסוי החדשה בישראל, צילום: נועם מושקוביץ

בפייסבוק חיפשו אישיות שתהיה לא רק מקורבת לממשל הישראלי, אלא גם בעלת ניסיון בדיפלומטיה ובניהול קשרים בינלאומיים, זאת בכדי להערך טוב יותר לנושאים ציבוריים שפייסבוק נדרשת אליהם כמו מדיניות פרטיות, נושאי מיסוי בינלאומיים וחקיקה במסגרות שונות חקיקתיות.

על שולחנה של קטלר נושאי מיסוי שונים הנידונים במסגרות כמו רשות המסים בישראל וה-OECD שמנסח בימים אלה חוקי מס חדשים במסגרת אמנת ה-BEPS. רשות המסים הישראלית כבר הכריזה באמצעות חוזר שפרסמה בחודש אפריל כי היא תחל לגבות מחברות כמו פייסבוק וגוגל מס חברות. עם זאת, עדיין קיימת ביקורת ציבורית רבה על אי תשלום מע"מ על עסקאות פרסום שהיא מבצעת עם חברות ישראליות מאחר וכל עסקאות הפרסום שלה מתקיימות דה-פקטו באירלנד באמצעות אתר האינטרנט שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
מינוי בפייסבוק
עכשיו חשדות מתחילים להתעורר - מנויי פייסבוק ניתקלים ב"האקרים" שמחולחים שמות בדפי החשבון - הכל בגלל פוסטים שנכתבים נגד נתניהו. הסיפור הזה סופו להתפוצץ. ועם הזמן הכל יתברר. לסיכום: החשש שפייסבוק לוקחת חלק בניטרול בעלי חשבון בפייסבוק הנחשבים למתנגדי נתניהו, נותן חומר למחשבה - מדינת משטרה נגד מתנגדי השילטון. האם ה"פאשיזם" פורש כנפיים במדינה. בסופו של יום - הכל יתברר...!!!
גרשון  |  21.12.17
לכל התגובות