אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חגי בדש, לשעבר מנכ"ל פסגות, ינהל את מכבי ת"א בכדורסל צילום: אוראל כהן

חגי בדש, לשעבר מנכ"ל פסגות, ינהל את מכבי ת"א בכדורסל

בדש יחליף את אלי דריקס שישמש כמשנה למנכ"ל וימשיך לטפל בתחומי המכירות, השיווק והפעילות היומיומית של המועדון. בדש: "שחקן כדורסל מגיל צעיר וכאוהד מכבי ת"א אין טבעי מכך שאתרום מניסיוני הניהולי והעסקי להצלחתה של הקבוצה"

12.07.2016, 11:12 | רחלי בינדמן

חגי בדש מנכ"ל פסגות לשעבר ינהל את מכבי ת"א בכדורסל. הבחירה נעשתה על דעת בעלי המניות אשר בחרו בבדש כדי לבצע תכנית הערכות אסטרטגית רב שנתית יחד עם בעלי המניות, הדרג המקצועי והניהולי הקיים. זאת לאור השינויים הצפויים בזירה האירופאית בכל הנוגע ליורוליג במתכונתו החדשה ואתגרי המועדון לשנים הקרובות. במקביל יעסוק בדש בפעילות עסקית פרטית.

קראו עוד בכלכליסט

אלי דריקס כמשנה למנכ"ל ימשיך לטפל בתחומי המכירות, השיווק והפעילות היומיומית של המועדון. מעבר לכך לא צפויים שינויים בהרכב הצוות הניהולי והמקצועי.

בדש, מנהל מוערך ומנוסה במגזר העסקי, הודיע לפני מספר חודשים כי לאחר 16 שנים בחברה ו-4 שנות כהונה, הוא פורש מתפקידו כמנכ"ל פסגות, בית ההשקעות הגדול בישראל, ויוצא לדרך חדשה. הוא צפוי להיכנס לתפקידו כמנכ"ל מועדון מכבי תל-אביב בחודשים הקרובים.

חגי בדש שיחק בעברו ככדורסלן במכבי ר"ג ואף היה קפטן נבחרת הקדטים של ישראל. הוא חובב ספורט וכדורסל בפרט וכאוהד מושבע של מכבי תל-אביב הגיע למספר רב של משחקים בליגה המקומית וביורוליג.

חגי בדש, צילום: נמרוד גליקמן חגי בדש | צילום: נמרוד גליקמן חגי בדש, צילום: נמרוד גליקמן

בדש מסר: "ברצוני להודות לבעלי המניות על המינוי, שהוא מבחינתי סוג של סגירת מעגל מרגשת. כשחקן כדורסל מגיל צעיר וכאוהד מכבי תל-אביב אין טבעי מכך שאתרום מניסיוני הניהולי והעסקי להצלחתה של הקבוצה אותה אני מלווה לאורך השנים. מכבי תל- אביב תמיד הייתה בעיני מודל למצוינות- לא רק בספורט אלא בכלל. אני רואה לנגד עיני אתגר מקצועי ואישי בניהול המועדון והובלתו לצד בעלי המניות, ההנהלה והדרג המקצועי בהיערכות האסטרטגית ליורוליג במתכונתו החדשה. מעבר לכך אני רואה חשיבות רבה בהמשך חיזוק הקשר רב השנים עם אוהדי המועדון המהווים מרכיב מהותי בהצלחת הקבוצה בעבר והינם המפתח להצלחותיה בעתיד".  

אלי דריקס, ישמש משנה למנכ"ל מכבי ת"א בכדורסל, צילום: נועם גלאי, אתר מכבי ת"א אלי דריקס, ישמש משנה למנכ"ל מכבי ת"א בכדורסל | צילום: נועם גלאי, אתר מכבי ת"א אלי דריקס, ישמש משנה למנכ"ל מכבי ת"א בכדורסל, צילום: נועם גלאי, אתר מכבי ת"א

אלי דריקס, שישמש משנה למנכ"ל מכבי ת"א בכדורסל: "חגי מוכר לי היטב שנים רבות ואני שמח על הצטרפותו לצוות הניהולי. אין לי ספק שכישוריו יסייעו משמעותית בהשגת האתגרים הצפויים לנו בשנים הקרובות".

יו"ר המועדון עו"ד שמעון מזרחי הדגיש כי "המינוי מבוצע במסגרת התכנון הרב שנתי בהתאם לתכנית האסטרטגית של המועדון בראשותם של אלי וחגי. מדובר במינוי רב משמעות שאדם כחגי הנחשב לאחד המובילים במשק הישראלי, אוהב ספורט בכלל וכדורסל בפרט, מקבל על עצמו תפקיד חשוב זה ובטוחני שהוא יידע להתמודד מול האתגרים החדשים הנכונים לנו ושהוא יקדם וימשיך להוביל את המועדון בדרכו המפוארת קדימה. אני מקדם את המינוי בגאווה ובעונג ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו".

בתוך כך, המועמדת המובילה להחליף את בדש בתפקידו, ענת כנפו-תבור, מנכ"לית חברת הגמל והפנסיה של פסגות עשויה לחתום על החוזה כבר עד סוף השבוע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
כל המדינה הזו נהייתה חסרת מקצועיות. כמה פסגות
כל המדינה הזו נהייתה חסרת מקצועיות. כמה פסגות שילם בשנים האחרונות חסויות למכבי על חשבון שכר מנהלי השקעות ??? מעניין עם בדש ישלם לשחקני מכבי תל אביב כמו ששילם לעובדיו הזוטרים המסכנים ולעצמו את השכר הגבוה בעולם הפיננסים. נובוריש
Popsicle  |  12.07.16
1.
חבל שבמדינה עם כל כך הרבה בעיות,  אנשים
חבל שבמדינה עם כל כך הרבה בעיות,  אנשים לא מוצאים את היכולת לפרגן לאנשים שבנו את עצמם ועבדו קשה להשיג את ההצלחות.   פשוט מדינה של אנשים קטנים.   תפסיקו להתבכיין ותתרכזו בהצלחות שלכם ואולי יום אחד תגיעו לתפקיד מכובד. חגי איש משפחה,  עובד קשה,  משקיע בחברים ובקהילה. כל הכבוד!  בהצלחה לך ולמכבי. 
ChefHat  |  12.07.16