אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל תחשוף את האייפון 7 ב-7 בספטמבר

אפל תחשוף את האייפון 7 ב-7 בספטמבר

מכשיר האייפון הבא צפוי לכלול שינוי משמעותי אחד: ויתור על פתח כניסת האוזניות כדי להציג מכשיר דק ועמיד למים, שיחייב שימוש במתאם מיוחד. בנוסף, אפל עובדת על שדרוג משמעותי של סדרת המקבוק פרו

10.08.2016, 18:16 | הגר רבט

בבלומברג מדווחים כי אירוע ההשקה של מכשיר האייפון החדש יתרחש ב-7 בספטמבר. אפל סירבה בינתיים לאשר את תאריך ההשקה, אבל היא מוציאה בדרך כלל הודעות לעיתונות כשבועיים לפני האירוע.

קראו עוד בכלכליסט

אחד השינויים המשמעותיים בדגם האייפון החדש צפוי להיות ויתור על כניסת האוזניות כדי להציג מכשיר דק יותר ועמיד למים. חיבור ה-Lightning בתחתית המכשיר ישמש מעתה גם כפתח טעינה וגם ככניסה לאוזניות. לא ידוע עדיין האם אפל תשווק עם המכשיר אוזניות רגילות בתוספת מתאם לחיבור הייחודי או תבחר לצייד אותו באוזניות מיוחדות.

שקע לאוזניות זה כל כך 2015, צילום: רפאל קאהאן שקע לאוזניות זה כל כך 2015 | צילום: רפאל קאהאן שקע לאוזניות זה כל כך 2015, צילום: רפאל קאהאן

בבלומברג מדווחים במקביל גם על שינוי משמעותי שאפל מתכננת לבצע בקו המקבוק פרו, אך המוצרים המשודרגים לא יוצגו באירוע הקרוב. הלפטופים החדשים יהיו דקים יותר, יכללו מסך נגיעה ומעבדים גרפיים חזקים יותר שיתאימו גם לשימוש מקצועי ולגיימרים.

מקבוק 12. הדגם הבא יכלול שינויים משמעותיים, צילום: עומר כביר מקבוק 12. הדגם הבא יכלול שינויים משמעותיים | צילום: עומר כביר מקבוק 12. הדגם הבא יכלול שינויים משמעותיים, צילום: עומר כביר

ההחלטה של החברה לבצע שינוי משמעותי בקו המוצרים מגיעה בעקבות נתונים על כך שמשתמשים לא מחליפים את מוצרי הטכנולוגיה שלהם בתדירות גבוהה כבעבר. משתמשים ממתינים כשלוש שנים לפני שהם מחליטים לרכוש אייפד חדש.

השינוי המשמעותי ביותר במקבוקים החדשים יהיה תצוגה נוספת מעל המקלדת, שתחליף את שורת המקשים הסטנדרטית. במקום מקשים פיזיים יכללו המכשירים מסך מוארך וצר שיציג פונקציות נבחרות, בהתאם למטלה או לאפליקציה הרלוונטית. כאשר צופים במדיה, למשל, המסך יציג כפתורי שליטה וסאונד. התצוגה החדשה תאפשר לאפל להוסיף כפתורי שליטה חדשים בעדכוני התוכנה שהיא מציעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות