אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פריז סן ז'רמן תחתום על הסכם חסות של 175 מיליון יורו בעונה צילום: איי אף פי

פריז סן ז'רמן תחתום על הסכם חסות של 175 מיליון יורו בעונה

הקבוצה, בבעלות קרן ההשקעות הספורטיביות של קטאר, צפויה לחתום על הארכת חוזה עם רשות התיירות של קטאר. במקביל, פריז סן ז'רמן הכריזה השבוע על הסכם חסות חדש עם מותג האופנה, הוגו בוס

25.08.2016, 12:27 | שירות כלכליסט

פריז סן ז'רמן, בבעלות קרן ההשקעות הספורטיביות של קטאר (QSI), צפויה לחתום על הארכת חוזה עם רשות התיירות של קטאר ( QTA). ההסכם, בשווי 175 מיליון יורו בעונה, יחתם בקרוב - שנתיים בלבד לאחר שאופ"א, במסגרת חוקי הפייר פליי הפיננסי, הודיעה שהוא 'שווה' רק 100 מיליון יורו.

קראו עוד בכלכליסט

פריז סן ז פריז סן ז'רמן חוגגת זכייה בגביע בשנה שעברה. מצפצפים על החוקים | צילום: איי אף פי פריז סן ז

חוק השווי ההוגן של אופ"א אמור למנוע מקבוצה לחתום על חוזה חסות מנופח עם חברה הקשורה לבעלים - אך הקטארים לא ממש ממלאים את החוקים ובשנים האחרונות ניפחו את ההכנסות המסחריות בזכות ההסכם עם QTA שלעיתים, על פי הערכות, עמד על 200 מיליון יורו בעונה - סכום ששווה ערך להכנסות המסחריות של הקבוצות הגדולות ביותר באירופה.

ב-2014 פריז סן ז'רמן נענשה על כך מכיוון שעברה על חוק השווי ההוגן שהוא חלק מחוקי הפייר פליי הפיננסי. בכל מקרה, ההסכם החדש נמוך יותר וזאת מאחר שפריז סן ז'רמן מצליחה לעמוד על הרגליים עם הסכמי חסות שאינם קטארים.

לפי לה פריזיאן, התקציב של פריז סן ז'רמן העונה יעמוד על בין 550 מיליון יורו ל-560 מיליון יורו - עלייה מסביבות 500 מיליון יורו בעונה שעברה.

במקביל, פריז סן ז'רמן הכריזה השבוע על הסכם חסות חדש עם מותג האופנה, הוגו בוס.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות