אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל שלחה הזמנה לחשיפת האייפון החדש שתתקיים ב-7 בספטמבר צילום מסך: מתוך אתר אפל

אפל שלחה הזמנה לחשיפת האייפון החדש שתתקיים ב-7 בספטמבר

האייפון יהיה ככל הנראה דומה ל-6S אבל ללא שקע האוזניות, מה שיהפוך אותו לדק יותר במילימטר ועמיד יותר למים. בנוסף, החברה צפויה לחשוף דגמים מעודכנים של האפל ווטש

29.08.2016, 19:54 | הגר רבט

חברת אפל שלחה הזמנות לאירוע ב-7 בספטמבר בו היא צפויה לחשוף אייפון חדש ודגמים מעודכנים של האפל ווטש. זו השנה החמישית ברציפות שבה אפל מקיימת אירוע הצגת מוצרים חדשים בחודש ספטמבר.  גם השנההאירוע ייתקיים בסן פרנסיסקו.

האייפון יהיה דומה ככל הנראה ל-6S אבל ללא שקע האוזניות, מה שיהפוך אותו לדק יותר במילימטר ועמיד יותר למים. במקום חיבור האוזניות הרגיל החברה צפויה לספק מתאם או אוזניות מיוחדות שיתאימו לשקע הטעינה. החידוש המשמעותי ביותר בגזרה העיצובית צפוי להיות צבע כחול כהה חדש.

ההזמנה לאירוע ההזמנה לאירוע ההזמנה לאירוע

אייפון 6s, צילום: אי פי איי אייפון 6s | צילום: אי פי איי אייפון 6s, צילום: אי פי איי

אם לשפוט לפי עיצוב ההזמנה, נראה שהדגש באירוע השנה יהיה על השינוי במצלמה הראשית של האייפון, שתעבור שדרוג למצלמה בעלת עדשה כפולה. סביר להניח כי מצלמה זאת תהיה זמינה רק בדגם הפלוס בעל תג המחיר הגבוה יותר.

הדיווחים לגבי האפל ווטש טוענים שהחברה תשמור על עיצוב המוצר, אבל תשפר את ה-GPS ואת מהירות המעבד. לפיכך ההערכה היא שהחברה מייעדת את השעון בעיקר לאימוני כושר.

"כלכליסט" יכסה את אירוע ההשקה של אפל בשידור חי.

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
לא מספיק כבר עכשיו הוא מתעקם בכיס אז
לא מספיק כבר עכשיו הוא מתעקם בכיס אז הולכים לעשות אותו עוד יותר דק? אולי במקום "לחדש" במכשיר דק יותר (עוד דרך להרוויח דולר למכשיר ע"י וויתור על רכיב האוזניות, כשמיליוני פראיירים קונים את המכשיר זה רווח של מיליוני דולרים) שיחדשו במכשירים עמידים ובאיכות בנייה טובה (סורי היח"צ הזה שאיפון זה מכשיר פרימיום זה שקר אחד גדול - אחד מתעקם בכיס, אחד צריך שיטת החזקה מיוחדת כדי שתהיה לו קליטה) אבל אני מניח שמבחינת אפל להרוויח עוד קצת על הטלפון זה חידוש מספיק. בהצלחה לרוכשים, מקווה שתהנו ותרגישו טוב עם עצמכם שיש לכם טלפון עילאי.
Clover  |  29.08.16