אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס תספק שירותי מחשוב לחברת נתיבי ישראל ב-75 מיליון שקל

נס תספק שירותי מחשוב לחברת נתיבי ישראל ב-75 מיליון שקל

החברה זכתה במכרז כספק בלעדי עבור שירותי מחשוב SAP ויישומים משלימים. היקפו של הפרויקט עומד על כ-15 מליון שקל לשנה, למשך חמש שנים

11.09.2016, 14:13 | רפאל קאהאן

נס זכתה במכרז רחב היקף לאספקת שירותי מחשוב לחברת נתיבי ישראל (לשעבר מע"צ). במסגרת המכרז תספק נס, כספק בלעדי, שירותי מחשוב הכוללים שירותי יישומי SAP, פיתוח יישומי מיקרוסופט (SharePoint, Dot.Net), שירותי BI של חברת QlikView מקבוצת חילן, פתרונות אינטרנט, מוקד תמיכה, הדרכות ובדיקות.

קראו עוד בכלכליסט

עשרות עובדי נס יספקו את השירותים לכ-1,300 משתמשים בחברה. החוזה נחתם לתקופה של חמש שנים והיקפו עומד על כ-15 מיליון שקל לשנה. נינה גיספאן, CIO של נתיבי ישראל, אמרה: "מערכות המחשוב בארגון מהוות נדבך מרכזי בפעילות העסקית של החברה. רוב פעילות הפיתוח והתחזוקה של מערכות אלו נעשית במתכונת של מיקור חוץ".

נס זכתה במכרז של נתיבי ישראל, צילום: חברת נתיבי ישראל נס זכתה במכרז של נתיבי ישראל | צילום: חברת נתיבי ישראל נס זכתה במכרז של נתיבי ישראל, צילום: חברת נתיבי ישראל

גיא דנציג, משנה למנכ"ל בנס, אמר: "אנו גאים בזכייה במכרז יוקרתי זה עבור חברת נתיבי ישראל". נס הינה חברה המספקת שירותים ופתרונות בתחומי טכנולוגיות המידע (IT) ומתמחה באספקת שירותי מיקור חוץ, פיתוח תוכנה, שילוב מערכות, פיתוח יישומים, הדרכות, בדיקות והפצת תוכנה. לחברה כ-2,500 עובדים, עם פעילות בכל מגזרי המשק. לחברה שותפים עסקיים רבים בתחומי החומרה והתוכנה ברחבי העולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות