אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיל בלוטרייך מכר קרקעות של סקיליין בקנדה תמורת 46 מיליון שקל צילום: גלעד קוולרצ'יק

גיל בלוטרייך מכר קרקעות של סקיליין בקנדה תמורת 46 מיליון שקל

לחברה שבשליטת מיישורים ינבע תזרים מזומנים חופשי של כ-21 מיליון שקל והיא תרשום רווח של כ-7.5 מיליון שקל

22.09.2016, 09:38 | אורן פרוינד

חברת הנדל"ן סקייליין, הנמצאת בשליטת חברת מישורים, מדווחת היום על התקשרות בהסכם עם צד שלישי למכירת שתי עתודות קרקע באתר הנופש "בלו מאונטיין" (Blue Mountain) בקנדה תמורת כ-46.2 מיליון שקל (כ-15.4 מיליון דולר קנדי).

השלמת העיסקה כפופה להשלמת ביצוע ההתאמות בקרקע, שצפויה להסתיים עד סוף שנת 2019. 

קראו עוד בכלכליסט

הקרקעות למכירה הינן בשטח כולל של כ-158 דונם, כאשר על המגרשים ניתן להקים כ-91 בתים. בגין חלקה בעיסקה תרשום סקייליין רווח יזמי של כ-7.5 מיליון שקל (כ-2.5 מיליון דולר קנדי). בנוסף, לחברה ינבע תזרים מזומנים חופשי של כ-21 מיליון שקל (כ-7.1 מיליון דולר קנדי).

לדברי בלייק ליון, מנכ"ל סקייליין, "העיסקה עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה העסקית של החברה למימוש קרקעות שמיצו את פוטנציאל ההשבחה שלהן, וצפויה לפנות לחברה תזרימים בהיקף משמעותי, ולחזק את נזילותה ואיתנותה הפיננסית. מכירת זו מצטרפת למימושים נוספים עליהם דיווחנו מוקדם יותר השנה. החברה ממשיכה לפעול לניתוב התזרימים הפנויים שינבעו לה מהמימושים לביצוע השקעות מניבות וכן לניצול של הזדמנויות עסקיות חדשות".

בחודש יולי האחרון השלימה סקייליין בהצלחה הנפקת סדרת אגרות חוב (סדרה א') המגובה בשעבוד בדרגה ראשונה על אתר הנופש Deerhurst. החברה גייסה סכום כולל של כ-128 מיליון שקל בריבית 5.2% ובמח"מ של 4.85 שנים.

גיל בלוטרייך , צילום: גלעד קוולרצ גיל בלוטרייך | צילום: גלעד קוולרצ'יק גיל בלוטרייך , צילום: גלעד קוולרצ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות