אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הופקדה תוכנית לפרויקט פינוי-בינוי בקריית אונו: 930 יח"ד במקום 328

הופקדה תוכנית לפרויקט פינוי-בינוי בקריית אונו: 930 יח"ד במקום 328

על פי התוכנית, במתחם ברחוב לוי אשכול ייבנו 9 מגדלים בני 20-16 קומות. את התוכנית קידמה בוועדות התכנון חברת בוני התיכון, שתדאג לפינוי התושבים ולבנייה החדשה

22.09.2016, 11:15 | אביב גוטר

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל אביב הפקידה את תוכנית פינוי-בינוי במתחם לוי אשכול צפון בקרית אונו. מדובר בשטח של 43 דונם לאורך רחוב לוי אשכול ובין הרחובות ש"י עגנון ליחזקאל.

על פי התוכנית ייהרסו 328 יחידות הדיור הקיימות ב-15 בניינים ובמקומן ייבנו 930 יחידות דיור חדשות ב-9 מגדלים בני 20-16 קומות הפרויקט יכלול 20% דירות קטנות בשטחים שינועו בין 75 ל-87 מ"ר לדירה.

עמי פרץ, מנכ"ל בוני התיכון עמי פרץ, מנכ"ל בוני התיכון עמי פרץ, מנכ"ל בוני התיכון

הדיירים יהיו זכאים לדירות חדשות בנות 5-3 חדרים (בהתאם לשטח הדירה הקיים), הכוללות מרפסת שמש, חנייה תת-קרקעית ומחסן. כמו כן מתוכנן שטח מסחרי שישתרע על פני שטח של 2,500 מ"ר, שיכלול חזית מסחרית בקומת הקרקע לכיוון רחוב לוי אשכול. את התוכנית תכנן משרד משה צור אדריכלים.

את התוכנית קידמה בוועדות התכנון חברת בוני התיכון, שתדאג לפינוי התושבים ולבנייה החדשה. עמי פרץ, מנכ"ל בוני התיכון: "בוני התיכון רואה חשיבות רבה בתחום ההתחדשות העירונית ומשקיעה זמן ומשאבים רבים באיתור פרויקטים מסוג זה, בקידומם, בהשבחת שכונות וותיקות וביצירת שכונות חדשות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
אני דייר באחד הבניינים,  כל המגיבים כאן מסתכלים
אני דייר באחד הבניינים,  כל המגיבים כאן מסתכלים על כסף ופקקים.  מה לגביי זה שהדירה שלי בת 40 שנה והבניין הוא מתפורר?  מה לעשות שאולי יום אחד תהיה כאן רעידת אדמה או לא עלינו מלחמה,  לאן כל המגיבים רצים שיש אזעקה בלילה?  אני רץ למסדרון עם הילדים שלי 
Ducky  |  25.09.16
11.
המיזם במתכונתו הוא בכייה לדורות! עובדות שמוסתרות במכוון
המיזם במתכונתו הוא בכייה לדורות! עובדות שמוסתרות במכוון ע"י הגורמים בעלי אינטרס לביצוע - הדיירים חותמים על ייפוי כוח בלתי חוזר, ובכך נרשם הרכוש המשותף והפרטי בטאבו ע"ש הקבלן/יזם! עו"ד המייצגים משותפים לשני הצדדים - כך שהדיירים חשופים להונאה במידה ויעזו להתנגד לשינויים בפרויקט! בנוסף הדיירים יימצאו בעמדה נחותה של חיסרון כיס וגיל להתמודד עם צרות צרורות. כמו חברת ניהול שהעירייה מכתיבה לאחזקת הפרויקט, וארנונה מטפסת בהתאם לגודל הדירה, ידוע שהדיירים בשכונות המיועדות לתמ"א/פינוי בינוי הם אוכלוסיה קשת יום, ולכן קורסים או נעשקים/מוחתמים ע"י שרלטנים בשטח.
OlgaLr  |  24.09.16
לכל התגובות