אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התשובה של yes לנטישת הלקוחות: ממיר בטכנולוגיית 4K

התשובה של yes לנטישת הלקוחות: ממיר בטכנולוגיית 4K

החברה השיקה הבוקר ממיר בטכנולוגיית 4K לצד תכנים מותאמים שיעברו דרך מערך ה-VOD. הטכנולוגיה החדשה אמורה להחליף בעשור הקרוב את הטכנולוגיה הפופולרית - HD

26.09.2016, 10:59 | אלירן מלכי
חברת הלוויין yes חשפה הבוקר (יום ב׳) את מקדם המכירות החדש שלה - ממיר בטכנולוגיית 4K לצד תכנים מותאמים שיעברו דרך מערך ה-VOD של החברה אך עדיין ללא ערוץ ייעודי התומך במהלך ועם היקף מצומצם של תכנים. הטכנולוגיה החדשה אמורה להחליף בעשור הקרוב את הטכנולוגיה הפופולרית כיום, HD, ולתת לצופים חווית צפייה עם צבעים חזקים ואיכות תמונה חדה יותר ברזולוציה גבוהה פי 4 יותר מ-HD.

קראו עוד בכלכליסט

ה-VOD של yes ה-VOD של yes ה-VOD של yes

טלוויזיות בטכנולוגיית 4k שווקו לראשונה בישראל בתחילת 2013 במחיר של עשרות אלפי שקלים אך כיום ניתן למצוא את הטלוויזיות גם במחירים סבירים של אלפי שקלים בודדים. מרבית הטלוויזיות החדשות מעל 50 אינץ׳ כיום הן בטכנולוגיה החדשה. עם זאת כיום לרוב האוכלוסייה אין טלוויזיה בטכנולוגיית החדשה כך שהחברה מנסה להקדים את זמנה ולהביא את הבשורה החדשה לשוק בתקווה שתעצור את נטישת הלקוחות המסיבית שהיא סובלת ממנה בשנה האחרונה.

מעבר להצהרה הטכנולוגית, ב-yes חשפו כי במהלך 2017 הם ישדרו 600 סדרות ועונות חדשות, בנוסף גם את כל הפקות המקור של החברה בחצי שנה האחרונה שכבר צולמו בטכנולוגיה החדשה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
מהלך שגוי: עבור העין האנושית, הפער בין HD
מהלך שגוי: עבור העין האנושית, הפער בין HD ל - 4K הרבה יותר קטן מהפער בין SD (השיטה הישנה, מסכי 4:3) לבין HD. במילים אחרות, מה שיש ב - HD מספיק טוב. מעבר לזה, הם יהיו בקרוב בבעיית תוכן קשה אם יסתמכו על 4K. מי שרוצה לשמר לקוחות באמצעות יתרון חלול, יפסיד. בהוט וביס מסרבים להסתכל למציאות בפנים: כוחה של הטלוויזיה יורד וימשיך לרדת. שיקראו מחקרים על  Cord cutters או שיזמינו אותי ליעוץ
Cactus  |  27.09.16
לכל התגובות