אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדרך לפתרון המשבר במפעל "אדום אדום"? מנכ"ל תנובה נפגש עם מנכ"ל משרד האוצר צילום: עטא עוויסאת

בדרך לפתרון המשבר במפעל "אדום אדום"? מנכ"ל תנובה נפגש עם מנכ"ל משרד האוצר

הבוקר הפגינו 500 עובדי אדום אדום ותנובה מול משרד האוצר בירושלים בדרישה למצוא פתרון שיאפשר לתנובה להמשיך להפעיל את בית המטבחיים ״אדום אדום״ בבית שאן למרות פתיחת השוק ליבוא

27.09.2016, 13:57 | נורית קדוש

בעוד מאות מעובדי תנובה מפגינים מול משרד האוצר נגד פתיחת השוק ליבוא בשר טרי, מקיימים בכירי תנובה בראשות אייל מליס מנכ״ל החברה פגישה עם שי באב״ד מנכ״ל משרד האוצר ואנשי אגף התקציבים במשרד בנסיון למצוא פתרון למשבר.

קראו עוד בכלכליסט

קודם לפגישה, הפגינו 500 עובדי אדום אדום ותנובה מול משרד האוצר בירושלים בדרישה למצוא פתרון שיאפשר לתנובה להמשיך להפעיל את בית המטבחיים ״אדום אדום״ בבית שאן למרות פתיחת השוק ליבוא. העובדים נשאו שלטים שעליהם נכתב "גם בית שאן זו מדינת ישראל". יו"ר ועד עובדי אדום אדום, יוסי ביטון, אמר בהפגנה: אנחנו נמשיך במאבק ונחריף אותו עד אשר יימצא לנו פתרון.

הפגנת עובדי אדום אדום הפגנת עובדי אדום אדום הפגנת עובדי אדום אדום

חברי הכנסת שלי יחימוביץ ועופר שלח הגיעו לחזק את העובדים במאבקם.

יו״ר ההסתדרות אבי ניסנקורן התייחס היום (ג') למשבר במפעל אדום אדום ומסר: ״בימים האחרונים ניהלתי מספר רב של שיחות עם הצדדים כולל ראשי האוצר. ההסתדרות לא תיתן יד למפעל ולתעשייה המקומית ליפול. אני ניצב לצד העובדים במאבקם הצודק על מקום עבודתם. על מדינת ישראל להשכיל כי יש לחזק את התעשייה המקומית על כל גווניה. לאחרונה ביקרתי במפעל אדום אדום ופגשתי אנשים מסורים היושבים בפריפריה שגאים במקום עבודתם. יש למצוא פתרון המאזן בין יבוא מוצרים לבין שימור וחיזוק התעשייה המקומית, תוך גילוי רגישות חברתית וחשיבה על עתיד התעשייה המקומית. הדרך לחזק את העובדים במדינת ישראל חייבת להתבטא בהקצאת משאבים הולמת ליישובי הפריפריה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות