אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורסייט: הסכם מסחור חדש עם חברה צרפתית שפועלת בתעשיית הרכב צילום: עמית שעל

פורסייט: הסכם מסחור חדש עם חברה צרפתית שפועלת בתעשיית הרכב

החברה הישראלית שמפתחת מערכות לנהיגה אוטונומית דיווחה כי תנסה להחדיר את הטכנולוגיה שלה לשוק האירופי באמצעות ההסכם. עם זאת, ההסכם אינו בלעדי

05.10.2016, 10:47 | גיל קליאן

חברת פורסייט - המפתחת מערכות לנהיגה אוטונומית - דיווחה על הסכם מסחור עם חברה צרפתית. משמעות הסכם המסחור היא שהחברות יפעלו על מנת להטמיע את הטכנולוגיה של פורסייט במוצרים של החברה הצרפתית.

קראו עוד בכלכליסט

פורסייט דיווחה כי "למיטב ידיעת החברה, הקבוצה הינה קבוצת חברות הנדסה וטכנולוגיה מהמובילות בצרפת אשר מספקת פתרונות לכלל תעשיית הרכב בצרפת כמו גם לתעשיית הרכב באירופה, ארה"ב וסין. למיטב ידיעת החברה, עם החברות להן מספקת הקבוצה את שירותיה נמנות יצרניות הרכב הגדולות: פז'ו, סיטרואן, רנו, פיאט קרייזלר, וולבו, יגואר, לנד רובר ועוד".

בהמשך הדיווח מצננת החברה את ההתלהבות מעט, ומסייגת כי ההסכם שנחתם אינו בלעדי - כלומר החברה הצרפתית תוכל לבחון טכנולוגיות אחרות לנהיגה אוטונומית, ויתכן כי בסופו של יום תבחר בטכנולוגיה אחרת מהטכנולוגיה של פורסייט.

בדיווח נכתב כי "החברה רואה בהסכם זה אבן דרך משמעותית נוספת בדרך ליציאתה לשוק, וזאת לאחר חתימתה על הסכם הבנות עם יצרנית כלי רכב גדולה מסין. לדעת הנהלת החברה, חבירה לגוף מוביל בשוק חשוב נוסף (השוק הצרפתי), הינה משמעותית מאוד למסחור מוצרי החברה".

פורסייט נסחרת כיום לפי שווי של 150 מיליון שקל. זאת, לאחר שנכנסה לבורסה באמצעות מיזוג עם השלד הבורסאי אסיה פיתוח.

חיים סיבוני, צילום: עמית שעל חיים סיבוני | צילום: עמית שעל חיים סיבוני, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות