אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת הקלטת של טראמפ: בילי בוש יקבל מ-NBC פיצוי במיליוני דולרים

פרשת הקלטת של טראמפ: בילי בוש יקבל מ-NBC פיצוי במיליוני דולרים

הרשת הפסיקה את החוזה בן שלוש השנים עם מנחה התוכנית "טודיי", לאחר שתועד מדבר בצורה גסה יחד עם המועמד הרפובליקאי לנשיאות; גורמים ב-NBC: "כולם כועסים שמשלמים לו"

16.10.2016, 16:32 | שירות כלכליסט
בילי בוש מנחה תוכנית האירוח "טודיי" של רשת NBC יקבל פיצויים של מיליוני דולרים בהסכם פשרה בין הרשת לבינו - כך דיווחה סי.אן.אן.

קראו עוד בכלכליסט

הפשרה הבעייתית היא התוצאה של הוידיאו המודלף מ-2005, בו תועדו בוש והמועמד הרפובליקני לנשיאות דונלד טראמפ מדברים בצורה גסה ומעידים על תקיפות מיניות של נשים.

המשא ומתן בין בוש לרשת NBC עדיין נמשך ו"מניב פירות", אמר עורך דינו של בוש, מרשל גרוסמן, ל-CNN בשבת. עזיבתו של בוש את הרשת תוכרז באופן רשמי ביום שני, אמר מקור בהסתמך על מידע פנימי. גרוסמן נחשב לאחד מעורכי הדין הטובים בארה"ב, וייצג בעבר גם את במאי הסרטים סטיבן ספילברג וידוענים נוספים.

גרוסמן פרסם ביום שישי הודעה לתקשורת בה טען כי ידיעות מוקדמות על גובה הפשרה, שטענו כי בוש יקבל 10 מיליון דולר בפיצויים, הן שקריות. NBC לא הגיבה על הידיעה.

ננסי אודל, דונלד טראמפ ובילי בוש, מתוך הקלטת ננסי אודל, דונלד טראמפ ובילי בוש, מתוך הקלטת ננסי אודל, דונלד טראמפ ובילי בוש, מתוך הקלטת

תשלום הפיצויים עלול להפוך למבוכה נוספת עבור הרשת. "כולם מאוד כועסים שמשלמים לו", אמר בכיר בצוות התוכנית ל-CNN. אבל תוכנית הבוקר היא "מכונת רווח", ו"בוש הוא פשוט עוד אדם שמשלמים לו כדי שיילך, על מנת להמשיך בתנועה".

ל-NBC יש ברירה מועטה, אם בכלל, לשלם מיליוני דולרים לבוש. בתעשיית הטלוויזיה, הרשתות מחויבות לשלם לטאלנטים אפילו אם הם, כמו במקרה הזה, מפוטרים מהתוכנית.

לפי דיווחים, בוש מרוויח 3 מיליון דולר בשנה עבור שלוש השנים הבאות. הוא החל להנחות את תוכנית האירוח כמה חודשים לפני פרסום הוידיאו המביך. לאחר הדלפת הקלטת התקבלה החלטה גורפת בקרב מנהלי הרשת לסיים את העסקתו של בוש, על בסיס הפרה של "סעיף מוסרי" בחוזה שלו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
הלוואי וטראמפ ינצח את הבחירות. יפי הנפש והתקשורת
הלוואי וטראמפ ינצח את הבחירות. יפי הנפש והתקשורת שממנפים את קלינטון מגבירים את התאוב מהפוליטיקה . הילרי היא צבועה, לא אומרת כלום ובטח לא מתכוונת למה שאומרת. כלי בידי הגופים הגדולים והמונופולים שרוצים שהסמרטוטרית הזאת תהיה ותתן להם לחגוג בשם הליברליזם הכלכלי ובעצם רמיסת העם ומעמד הביניים. אלו ילכו לעבוד אצלם בשכר מינימום. 
Cactus  |  16.10.16
לכל התגובות