אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר שני כישלונות: הצעת רכש שלישית בהוצאת כתר צילום: חיים צח

לאחר שני כישלונות: הצעת רכש שלישית בהוצאת כתר

בעלת השליטה חברת ארלדן של משפחת רשף הגישה הצעת רכש מעודכנת בשווי של 12.90 שקלים למניה - עלייה של 83 אגורות. במידה שתיכשל פעם נוספת תמכור ארלדן מניות כתר בשוק - על מנת להימנע מכניסה לרשימת השימור

27.10.2016, 10:27 | מיקי גרינפלד

הצעת רכש שלישית בכתר: בעלת השליטה בהוצאה לאור, חברת ארלדן שבשליטת משפחת רשף, מציגה הבוקר (ה') הצעת רכש מעודכנת למניות החברה, בניסיון להביא להפיכתה לפרטית ולמחיקתה מהבורסה. 

קראו עוד בכלכליסט

ההצעה הנוכחית נעשית על פי שווי של 12.90 שקלים למניה, כך שבמידה שתתקבל תשלם ארלדן לבעלי מניות המיעוט סכום כולל של 15.16 מיליון שקל. מניית כתר פתחה את יום המסחר הנוכחי במחיר בסיס של 12 שקלים.

ההצעה הקודמת שהגישה כתר נעשתה על פי שווי מניה של 12.03 שקל. בהצעה הראשונה שקדמה לה עמד השווי על 11.067 שקל למניה. שתיהן נדחו על ידי בעלי המניות.

אלרדן מחזיקה ב-85.9% ממניות כתר וההצעה מוגשת לבעלי מניות המיעוט המחזיקים ב-14.10% מהחברה. לנוכח חלוקה זו הודיעה לה הבורסה כי היא אינה עומדת בתנאים הנדרשים של אחזקה מינימלית של 15% בידי הציבור, וככל שמצב הדברים לא ישתנה עד סוף 2016 תועבר החברה לרשימת השימור.

לנוכח האמור מעדכנת כתר בהודעה היום כי ארלדן הודיעה לה שבמידה והצעת הרכש הנוכחית תידחה גם היא, היא תמכור מניות של החברה בבורסה, כך ששיעור החזקות

הציבור במניות החברה יהיה גבוה מ-15%.

צלי רשף מנכ"ל ארלדן , צילום: חיים צח צלי רשף מנכ"ל ארלדן | צילום: חיים צח צלי רשף מנכ"ל ארלדן , צילום: חיים צח

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות