אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החיישן שמנענע את העריסה: מיטת תינוק חכמה

החיישן שמנענע את העריסה: מיטת תינוק חכמה

Snoo היא עריסה חכמה שתזהה מתי התינוק בוכה ותרדים אותו בעצמה בעזרת נדנוד אוטומטי ורחשים מרגיעים. מחירה 1,160 דולר וניתן להזמין אותה בהזמנה מוקדמת דרך אתר החברה

29.10.2016, 09:43 | רפאל קאהאן

אם אתם הורים טריים (או ותיקים) אתם בוודאי מכירים את המצב הבא - התינוק החמוד שזה עתה נולד פורץ בצרחות אימים באמצע הלילה ומעיר אתכם. הדרישה שלו לנענועים והרגעה מחלקת את שנת הלילה שלכם למקבצים קצרים ולא מספקים. בשביל לפתור אתכם מהצורך הזה פיתחה חברת Snoo את העריסה החכמה שלה. העריסה מזהה מתי התינוק בוכה ואז מתחילה לנענע את עצמה ובתוך כך להשמיע לתינוק רחשים לבנים, קולות של גשם קל או כאלה שמחקים את סביבת הרחם - כך לפי היצרנית. 

קראו עוד בכלכליסט

העריסה מיועדת בעיקר להורים שאין להם עזרה בחודשים הראשונים של גידול הילד, והיא מתיימרת לספק סיוע להורים תשושים. לפי מחקרים שצוטטו ב"וושינגטון פוסט", תשישות שנובעת מגידול ילדים מהווה את אחד הגורמים העיקריים למחסור בשעות שינה עבור זוגות צעירים ומביאה עימה תופעות כגון דיכאון ותפקוד לקוי בעבודה.  

עבור לא מעט הורים אוטומטיזציה של תהליך ההרגעה עשויה להשפיע לרעה על דימויים העצמי כהורים, אבל היתרונות שבכך עשויים להתעלות על החסרונות. מה גם שהורים רגועים ומאוששים יכולים לספק יותר תש

ומת לב לתינוק במשך היום. 

Snoo אמורה גם להוות תחליף בטיחותי במיוחד לעריסות המסורתיות. היצרנית טוענת באתר שלה שהעיצוב שלה לוקח בחשבון את נוחותו של הרך ובנוי כדי לצמצם את הסכנה של סינדרום המוות בעריסה. אך לדעת רופאת ילדים מהמכון לשינה של ביה"ח לילדים של סיאטל, הטענה של היצרנית לא אמינה ואינה מגובה בשום מחקר מדעי. העריסה צפויה להימכר בכ-1,160 דולר וניתנת להזמנה מוקדמת כבר עתה דרך אתר היצרנית. המשלוחים אמורים להתחיל ב-1 בנובמבר. אם אין לכם בעיה להרדים את התינוק שלכם בעריסה חשמלית, היא כנראה המוצר בשבילכם.

תגיות