אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לראשונה מאז חודש מאי: טראמפ מוביל על קלינטון בסקרים צילום: איי פי

לראשונה מאז חודש מאי: טראמפ מוביל על קלינטון בסקרים

שבוע לבחירות מוביל טראמפ על קלינטון באחוז בסקר של ABC והעיתון וושינגטון פוסט - יתרון ראשון מאז מאי. קלינטון עדיין מובילה בממוצע הסקרים הכללי, אך הפער הצטמצם אחרי חידוש החקירה בפרשת המיילים

01.11.2016, 14:07 | ynet
המועמד הרפובליקני לנשיאות דונלד טראמפ מוביל באחוז על יריבתו הדמוקרטית הילרי קלינטון. כך עולה מסקר חדש שפורסם היום (ג') ברשת ABC יחד עם העיתון "וושינגטון פוסט". טראמפ קיבל 46% בסקר לעומת 45% לקלינטון. מדובר ביתרון ראשון של טראמפ בסקרים של ABC מאז חודש מאי. "וואו, אנחנו מובילים", אמר טראמפ בתגובה לסקר.

קראו עוד בכלכליסט

אתמול פורסמו לראשונה סקרים שנערכו מאז החלטת ה-FBI על חידוש חקירת המיילים נגד קלינטון. בסקר של NBC קלינטון מובילה על טראמפ ב-6%: 47 מול 41. לפי סקר עדכני של רויטרס היתרון של קלינטון עומד על 5%, לעומת 6% לפני חידוש החקירה. עם זאת, לפי ממוצע הסקרים של אתר Real Clear Politics היתרון של קלינטון ירד מ-4.6% בשישי ל-2.5% אתמול.

דונלד טראמפ, צילום: youtube דונלד טראמפ | צילום: youtube דונלד טראמפ, צילום: youtube

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
טראמפ גבר גבר. אוהב נשים ונשים אוהבות אותו.
טראמפ גבר גבר. אוהב נשים ונשים אוהבות אותו. עדיף מה"נישואים" המוזרים של ביל והיל. וול סטריט מבוהלת כי הוא לא בכיס שלהם. הם זרקו כסף על משפחת קלינטון, שילמו לנשים מתוסבכות כדי שיצוצו מאי שם בוכיות עם סיפורי זוועה. אותה שיטה שבה הממסד הקפיטליסטי בארה"ב משתמש כדי להילחם בכל מי שמתנגד להם ברחבי העולם. ע"ע רוסיה, יוון, ברזיל. יהיה צפוף בתור לגיליוטינה.
Box  |  01.11.16
10.
אצל טראמפ, פיו וליבו שווים. לעומת הילארי החולנית,
אצל טראמפ, פיו וליבו שווים. לעומת הילארי החולנית, שהוכח כלא אמינה ועברה על החוק הפדראלי. גם אם היא תיבחר, היא תודח מהבית הלבן כתוצאה מכך. הרפובליקנים לא יתנו לה מנוח, עד יימצא עימה הדין בהתאם לחוקת ארה"ב. לפי חוקת ארה"ב אדם המבצע עבירה בניגוד לחוק הפדראלי, נשללת ממנו הזכות למשרה ציבורית. כך או כך, הילארי נקלעה למילכוד וסופו מפלה להילארי. עדיף יהיה למפלגה הדמוקרטית לבחור מועמד/ת אחר/ת, אם עדיין לא מאוחר.  
Pin  |  02.11.16
9.
טראמפ המושיע ...חה חה חה....הבורסה הערב מתרסקת ,
טראמפ המושיע ...חה חה חה....הבורסה הערב מתרסקת , אפקט טראמפ מפחדים שינצח......חה חה חה ....מדד הפחד עלה ל 18 , המשקיעים מבוהלים מטראמפ כנשיא .....חה חה ...וזה עדיין לא בטוח ....חה חה ...נראה רק בעוד שבוע ...חה...חה...חה..איפה כל האוהדים שלו בארץ שכותבים ומקללים כל הזמן ...חה חה חה....הוא בדרך לנצחן ...חה חה תשמחו ...חה חה ...וסעו לעצרות שלו אוהדי טראמפ.....הטרמפולינה בשיאה ......חה חה חה ..... ישראלים שמחים....חה חה ....רק תורידו את הכיפות מהראש אחרת לא תצאו משם בחיים ..חה חה חה...המדדים ירדו הערב אבל האנטישמיות קפצה ב 30 אחוז....חה חה חה ....... ב 30 אחוז .....חה חה חה חה חה ................
Hat  |  01.11.16
לכל התגובות