אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשבר באל על: חמישה טייסים הודיעו על התפטרות מתפקידי ניהול

המשבר באל על: חמישה טייסים הודיעו על התפטרות מתפקידי ניהול

בין הטייסים שהתפטרו מתפקידי ניהול בחברה - הטייס הראשי של החברה ומנהל צי 747. מחר יוועדו נציגי ועד הטייסים ונציגי הנהלת החברה בלשכת יו"ר ההסתדרות

20.11.2016, 22:46 | תומר הדר

משבר טייסי אל על רחוק מסיום. במהלך הימים האחרונים הודיעו חמישה טייסים בחברת התעופה על התפטרות מתפקידי ניהול בחברה. בין המתפטרים מתפקידי ניהול - הטייס הראשי של החברה, ומנהל צי 747.

קראו עוד בכלכליסט

יש להדגיש כי ההתפטרות אינה מתפקידם כטייסים, אלא מתפקידי ניהול בחברה והם ימשיכו לשמש כטייסים באל על. ההתפטרות נובעת מקושי של אותם טייסים בייצוג עמדות הטייסים ובמקביל בנשיאת תפקידים ניהוליים בעיתות משבר בין הטייסים להנהלה.

מטוס אל על מטוס אל על מטוס אל על

בנוסף, זימנה החברה היום (א') מספר טייסים לשימוע בחשד שהאריכו באופן מלאכותי את שעות הטיסה שלהם ובכך למעשה קיבלו תוספת שכר שלא הגיעה להם לכאורה. מחר בשעות אחר הצהריים יזומנו נציגי ועד הטייסים והנהלת אל על ללשכת אבי ניסנקורן, יו"ר ההסתדרות, בניסיון לפתור את הסכסוך.

טיסות בוטלו, לקוחות יקבלו כספם בחזרה 

הבוקר פורסם, כי בשל עיצומי הטייסים הודיעה החברה על ביטול טיסת up לברלין וטיסת 007 לניו יורק. זו הפעם הראשונה שאל על מבטלת טיסות של מותג הלואו קוסט שלה. עוד הודיעה החברה כי טיסה 315 ללונדון תצא במטוס חכור של חברת התעופה הספרדית פריוולג' סטייל. אתמול בוטלו או נדחו ארבע טיסות וטיסה נוספת הועברה למטוס חכור.

מאוחר יותר פרסמה החברה הודעה על ביטולן של מספר טיסות, בהן טיסה 081 לבנגקוק שהיתה אמורה לצאת הערב. טיסה 027 לניוארק שהיתה אמורה לצאת הערב תצא במטוס חכור. כנהוג באל על במהלך הימים האחרונים, על רקע מאבק הטייסים במדיניות החברה להוציא טיסות במטוסים חכורים, החברה מפרטת את נסיונותיה להשיג טייסים פנויים לטיסה. כפי שפרסמה היום אל על, נוסעים שיבטלו את טיסתם יקבלו החזר כספי, זאת מכיוון שהחברה אינה ערבה שהטיסות אכן יצאו בזמן או יצאו בכלל.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות