אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל דויטשה טלקום ערך ביקור במרכזי החברה בישראל צילום: אתר Telekom

בלעדי לכלכליסט

מנכ"ל דויטשה טלקום ערך ביקור במרכזי החברה בישראל

מדי שנה מארח מנכ"ל דויטשה טלקום טימתאוס הוטגס בכירים מהתעשייה העולמית בסיור שטח בגרמניה, אלא שהשנה בפעם הראשונה נערך הסיור מחוץ למדינה. הבחירה לערוך אותו דווקא בישראל נעשתה מתוך הערכה לחדשנות של ההייטק המקומי

23.11.2016, 06:47 | מאיר אורבך

משלחת בראשות מנכ"ל דויטשה טלקום העולמית טימתאוס הוטגס (Timotheus Höttges) ושורה של בכירים בתעשיית התקשורת העולמית ערכו אתמול ביקור בזק של 24 שעות בישראל. בין בכירי המשלחת שביקרו בארץ נמצאים מנכ"ל חברת נוקיה העולמית, מנכ"ל חברת התוכנה הגרמנית סופטוור AG, מנכ"ל חברת התקשורת הגרמנית FON ובכירים מחברת וואווי (Huawei). כמו כן נמצא בארץ מנכ"ל ומייסד ענקית התקשורת הסינית וואווי רן ג'נגפיי.

קראו עוד בכלכליסט

במשלחת השתתפו גם מספר בכירים בתעשיית ההיי טק המקומית לרבות מנכ"ל אמדוקס אלי גלמן, בכירים בתעשיית ההשקעות בישראל ומנכ"לים של חברות סטארט־אפ. המשלחת ביקרה בין היתר בחברות סטארט־אפ בתל אביב, במרכז דיוטשה טלקום בבאר שבע ואף סיירה בירושלים.

טימתאוס הוטגס מנכ"ל דויטשה טלקום העולמית, צילום: אתר Telekom טימתאוס הוטגס מנכ"ל דויטשה טלקום העולמית | צילום: אתר Telekom טימתאוס הוטגס מנכ"ל דויטשה טלקום העולמית, צילום: אתר Telekom

מידי שנה נוהג מנכ"ל דויטשה טלקום לקיים סיור בו הוא מארח בכירים מהתעשייה העולמית, אלא שזו הפעם הראשונה בה נערך הסיור מחוץ לגרמניה. מקורות הקשורים לסיור טוענים כי הוטגס בחר לקיים את הסיור דווקא בישראל מתוך הערכה לחדשנות של תעשיית ההיי טק המקומית. ככל הידוע הוא לא קיים פגישות עם נציגים ממשלתיים.

דויטשה טלקום מקיימת פעילות ענפה בארץ. ב־2006 הקימה בשיתוף עם אוניברסיטת בן גוריון מרכז פיתוח בבאר שבע וב־2010 הרחיבה את פעילותה בישראל כאשר פתחה בבאר שבע מרכז פיתוח עצמאי שהיה המרכז העצמאי הראשון של החברה מחוץ לגרמניה. מרכז הפיתוח מעסיק מאות עובדים והושקעו בו מתחילת דרכו עשרות מיליוני דולרים. בנוסף משקיעה החברה באמצעות זרוע ההשקעות שלה בחברות סטארט־אפ מקומיות.

דויטשה טלקום היא אחת מספקיות התקשורת הגדולות בעולם ושווי השוק שלה כיום עומד על כ־68 מיליארד יורו. החברה נסחרת בבורסה של פרנקפורט וברבעון השלישי של 2016 רשמה הכנסות בגובה 16 מיליארד דולר. המשלחת מטעם וואווי תשהה בארץ מספר ימים והיא צפויה להיפגש עם חברות סטארט־אפ וגופי השקעה מקומיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות