אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גולן טלקום על סף מכירה: מנהלת מגעים מתקדמים עם רוכש פוטנציאלי צילום: אוראל כהן

גולן טלקום על סף מכירה: מנהלת מגעים מתקדמים עם רוכש פוטנציאלי

חברת סלקום שגולן מתארחת על רשתה ואף חייבת לה 600 מיליון שקל דיווחה הבוקר על המשא ומתן המתקדם. הרוכש יידרש להגיע להסכמים מול סלקום לגבי המשך פעילותו

27.11.2016, 12:31 | אלירן מלכי

חברת סלקום הודיעה הבוקר (א') לבורסה כי מתקיימים מגעים מתקדמים בין גולן טלקום לרוכש פוטנציאלי. 

קראו עוד בכלכליסט

הסיבה שסלקום מצויה בפרטים היא כפולה: ראשית לגולן חוב של כ-600 מיליון שקל לסלקום (החוב נובע רק מחובות קודמים על שימוש ברשת), המחייב כל חברה המעוניינת לרכוש את גולן לקבל את הסכמתה של סלקום. שנית, מאחר ולגולן אין רשת עצמאית היא מתארחת על גבי סלקום, הרוכש הפוטנציאלי צריך להגיע להסכמים לגבי המשך האירוח של גולן על גבי הרשת של סלקום.

מימין: מיכאל גולן ומנכ" סלקום ניר שטרן, צילומים: אוראל כהן, סיון פרג מימין: מיכאל גולן ומנכ" סלקום ניר שטרן | צילומים: אוראל כהן, סיון פרג' מימין: מיכאל גולן ומנכ" סלקום ניר שטרן, צילומים: אוראל כהן, סיון פרג

בסלקום כתבו בדיווח כי "הבשלת המשא ומתן האמור לכדי הסכם גם תלויה בכך שהצד השלישי האמור וגולן יגיעו להסכמה בדבר רכישתה של גולן, וכן שגולן והחברה יגיעו להסכמות מסוימות ביחס להסכם לרכישת המניות והסכם הנדידה הפנים ארצית הקיימים ביניהן, שיכול ויכללו הסדרי ביניים. כל התקשרות של החברה בהסכמים כאמור, תהיה כפופה להשלמת המשא ומתן לשביעות רצונה של החברה, לקבלת אישורו של דירקטוריון החברה, לרכישתה של גולן על ידי הצד השלישי האמור וכן לקבלת כל האישורים הרגולטוריים הנדרשים בקשר עם הסכמי רכישה ושיתוף רשתות".

בנוסף לדיווח על המגעים המתקדמים, בסלקום חוזרים ומתריעים בפני גולן כי במידה ולא ישולמו מלוא הסכומים המגיעים לחברה בגין שירותי אירוח והחוב של 600 מיליון שקל עד סוף השנה, סלקום תפנה לבית המשפט ותגיש נגד גולן בקשת פירוק.

מגולן טלקום לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות