אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמות רכשה בניין משרדים ברמת החייל תמורת 250 מיליון שקל צילום: עמית שעל

אמות רכשה בניין משרדים ברמת החייל תמורת 250 מיליון שקל

החברה מקבוצת אלוני חץ רכשה את הבניין, שייפתח בעוד חודשיים. היא תשקיע בו כ-270 מיליון שקל, בעוד שההכנסות הנקיות משכירות ממנו צפויות לעמוד על 20 מיליון שקל

28.11.2016, 11:15 | אורן פרוינד

חברת אמות נדל"ן מקבוצת אלוני חץ רכשה היום בניין משרדים ברחוב הברזל רמת החייל תל אביב תמורת 250 מיליון שקל. הבניין עדיין נמצא בבנייה וצפוי להיפתח בעוד חודשיים. אמות מעריכה כי היקף ההשקעה הכולל שלה בבניין יהיה 280-270 מיליון שקל, בעוד שההכנסות הנקיות משכירות (NOI) ממנו בתפוסה מלאה יהיו 21-19 מיליון שקל. הבניין מושכר היום בשיעור תפוסה של 60% ובהנחה שאמות תצליח לאכלס את הבניין במלואו היא תהנה מתשואה שנתית של 7%-7.5%.

אבי מוסלר, מנכ"ל אמות, הסביר את הרציונל מאחורי הרכישה. "מתחם רמת החייל הוא חדשני ומתפתח ונהנה מביקוש גבוה מצד חברות היי טק ואחרות. הבניין הנרכש נמצא בסמיכות לנכסים אחרים שבבעלותנו המצויים ברחוב הברזל במתחם, המושכרים במלואם והרכישה הנוכחית מהווה חיזוק לפורטפוליו הנכסים שלנו באזור אטרקטיבי זה. בשנים האחרונות היצע הנכסים המניבים האיכותיים היה מצומצם מאוד. אני שמח כי הצלחנו לאתר ולרכוש נכס מניב, העונה לקריטריונים שהצבנו לעצמנו. אני מקווה כי נצליח לאתר ולרכוש נכסים מניבים דומים בעתיד ולעבות את פורטפוליו הנכסים שלנו, הן באמצעות רכישות והן באמצעות ייזום והשבחה של נכסים קיימים".

קראו עוד בכלכליסט

מגדל אטריום של אמות ברמת גן, צילום: דרור סיתהכל מגדל אטריום של אמות ברמת גן | צילום: דרור סיתהכל מגדל אטריום של אמות ברמת גן, צילום: דרור סיתהכל

אמות מקבוצת אלוני חץ (62%) מחזיקה 100 נכסים מניבים בישראל בשטח כולל של 1.2 מיליון מ"ר (מתוכם כ-427 אלף מ"ר חניות) ומספר חטיבות קרקע המיועדות לפיתוח, מתוכן ארבעה פרויקטים בשלבי בנייה. עיקר נכסיה הינם באזור מרכז הארץ ובהם שעורי תפוסה גבוהים (כ- 97%). בין הנכסים הבולטים: מגדל אטריום בר"ג, מגדל אמות (בית IBM לשעבר), בית אמות משפט, בית אמות ביטוח, קניון ערים בכפר סבא, קניון קרית אונו, בית פלאפון ופורטפוליו של כ- 36 סופרמרקטים ברחבי הארץ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות