אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: משקיעים סעודים מחפשים לרכוש מועדון כדורגל לונדוני צילום: גטי אימג'ס

דיווח: משקיעים סעודים מחפשים לרכוש מועדון כדורגל לונדוני

זאת בעקבות ההחלטה להפריט את ליגת הכדורגל הלאומית. עד כה מרבית הקבוצות בסעודיה היו בבעלות הממשלה

29.11.2016, 20:02 | שירות כלכליסט

משקיעים מסעודיה מחפשים, לפי הדיווחים, מועדוני כדורגל מלונדון כיעד לרכישה, זאת בעקבות ההחלטה להפריט את ליגת הכדורגל הלאומית. עד כה מרבית הקבוצות בסעודיה היו בבעלות הממשלה, אך מחקר שערכה פירמת רואי החשבון דלויט המליץ לשנות את המצב.

קראו עוד בכלכליסט

שחקני טוטנהאם הלונדונית. המשקיעים מעוניינים ליצור קשרים עם הקבוצות הסעודיות. לא צוינו בשמם מועדונים ספציפיים, אך הקבוצות הלונדוניות שמשחקות בפרמיירליג קרוב לוודאי שלא יהיו זמינות למכירה או יתגלו כיקרות מדי. לפיכך, קבוצה מהצ שחקני טוטנהאם הלונדונית. המשקיעים מעוניינים ליצור קשרים עם הקבוצות הסעודיות. לא צוינו בשמם מועדונים ספציפיים, אך הקבוצות הלונדוניות שמשחקות בפרמיירליג קרוב לוודאי שלא יהיו זמינות למכירה או יתגלו כיקרות מדי. לפיכך, קבוצה מהצ'מפיונשייפ תהיה אידיאלית, אך אי אפשר לשלול גם קבוצות מליגות נמוכות יותר. | צילום: גטי אימג'ס שחקני טוטנהאם הלונדונית. המשקיעים מעוניינים ליצור קשרים עם הקבוצות הסעודיות. לא צוינו בשמם מועדונים ספציפיים, אך הקבוצות הלונדוניות שמשחקות בפרמיירליג קרוב לוודאי שלא יהיו זמינות למכירה או יתגלו כיקרות מדי. לפיכך, קבוצה מהצ

המשקיעים מעוניינים ליצור קשרים עם הקבוצות הסעודיות. לא צוינו בשמם מועדונים ספציפיים, אך הקבוצות הלונדוניות שמשחקות בפרמיירליג קרוב לוודאי שלא יהיו זמינות למכירה או יתגלו כיקרות מדי. לפיכך, קבוצה מהצ'מפיונשייפ תהיה אידיאלית, אך אי אפשר לשלול גם קבוצות מליגות נמוכות יותר.

עם זאת, קבוצת בולטון וונדררס הכחישה את הדיווחים שהם מנהלים מגעים עם חברה סעודית לגבי רכישה אפשרית. זאת על אף שבספטמבר אמר היו"ר קן אנדרסון כי הוא מחפש השקעות נוספות מחוץ לבריטניה.

הקבוצה, שנרכשה במרץ על ידי אנדרסון, צברה עד לאותו הזמן חובות של 170 מיליון ליש"ט, שנמחקו במסגרת ההסכם. בשלב זה מוטל עליה אמברגו ההעברות לאחר שלא עמדה בדרישות הפייר פליי הפיננסי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות