אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בתו של בעל השליטה בשוהם ביזנס תקבל שכר בעלות של עד 210 אלף שקל בשנה צילום: עמית מגל

בתו של בעל השליטה בשוהם ביזנס תקבל שכר בעלות של עד 210 אלף שקל בשנה

כך עולה מזימון האסיפה הכללית של חברת ניכיון הצ'קים של אלי נידם - שמבקש גם לאשר לעצמו שכר בעלות של עד 650 אלף שקל בשנה עבור כהונתו כיו"ר בהיקף של 70% משרה

06.12.2016, 11:51 | גיל קליאן

אלי נידם, בעל השליטה בחברת ניכיון הצ'קים הבורסאית שוהם ביזנס מבקש מבעלי מניות המיעוט לאשר את שכרו כיו"ר החברה, לאשר את העסקת בתו בחברה, וכן את תנאי העסקת המנכ"ל החדש - אלי כהן.

קראו עוד בכלכליסט

מזימון האסיפה ששלחה החברה עולה כי נידם מבקש לאשר לעצמו שכר חודשי של 30 אלף שקל בחודש על 70% משרה, וכן מענק בגובה 80% ממענק המנכ"ל. כמו כן מבקש לעצמו נידם החזר הוצאות ללא תקרה. מדובר על עלות שכר שנתית מקסימלית, לפי חישוב החברה, של 650 אלף שקל.

בנוסף מבקש נידם לאשר את תנאי ההעסקה של בתו, דניאל נידם, שמועסקת בחברה מתחילת יוני בתפקיד מנהלת קשרי לקוחות. עלות שכרה של דניאל נידם עומדת על 14 אלף שקל בחודש (לא כולל בונוס שנתי של עד 3 משכורות) - מה שצפוי להעמיד את עלות שכרה השנתית המקסימלית על 210 אלף שקל.

כמו כן מפרט זימון האסיפה את תנאי כהונתו של המנכ"ל הנכנס (מאז ספטמבר), אלי כהן. כהן צפוי לקבל מהחברה שכר חודשי של 30 אלף שקל, לצד רכב בשווי של 230 אלף שקל, החזר הוצאות ללא תקרה ומענק חתימה של 30 אלף שקל נוספים. כמו כן יהיה זכאי כהן למענק שנתי של עד 8 משכורות בשנה שייגזר מהרווח התפעולי של החברה. מדובר על עלות שכר שנתית צפויה של 720 אלף שקל.

במקביל רוצה החברה לאשר למנכ"ל הקודם, ערן הורוביץ, מענק פרישה של 40 אלף שקל.

צ צ'קים | צילום: עמית מגל צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות