אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משנה שם משנה מזל? קלע השקעות תהפוך ל"שהם קפיטל"

משנה שם משנה מזל? קלע השקעות תהפוך ל"שהם קפיטל"

בעלי המניות של החברה שעברה מאמיר ברמלי לאלי נידם אישרו את החלפת שמה - וכן את החלפתם של כמעט כל חברי הדירקטוריון

23.12.2015, 15:23 | גיל קליאן

קלע השקעות, שעברה מידי אמיר ברמלי לאיש הנדל"ן מזכרון יעקב אלי נידם - משנה את שמה ל"שהם קפיטל". כך אישרו בעלי המניות של החברה. במקביל לשינוי השם, מינה נידם נציגים חדשים לדירקטוריון.

קראו עוד בכלכליסט

המינויים של נידם לדירקטוריון הם יצחק אילן, שכבר מכהן כדירקטור בחברה עוד מימי ברמלי. אילן (59) הוא יועץ לענייני מודיעין של ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, וכן סגן ראש השב"כ לשעבר.

במקביל, מינה ידם לדירקטוריון את מנכ"ל החברה (ובכך וויתר על ההפרדה הרצויה בין הנהלה לדירקטוריון), ערן הורוביץ. הורוביץ (33), הוא שותף בקרן סילו לאשראי לעסקים קטנים ובינוניים, וכן שותף בחברות אשראי בריטיות, למתן אשראי (בעיקר ללקוחות פרטיים) כנגד שכר. דירקטור נוסף שמונה הוא אור פורטמן (32), חשב בסאנופי ישראל.

לתפקידי דירקטור חיצוני, כלומר מייצגים את האינטרס הציבורי בחברה - מונו אשת הנדל"ן צופית נאור, ויעקב דיין - סמנכ"ל הכספים של רשות שדות התעופה. נאור (35) היתה בעברה העוזרת הפרלמנטרית של ח"כ אסתרינה טרטמן, ועסקה בשיווק נדל"ן בפרויקטים שונים. דיין (67) היה בעברו בכיר במשרד התחבורה, גזבר הסוכנות היהודית בצרפת, וסמנכ"ל גביה וביטוח בביטוח לאומי.

ערן הורוביץ ערן הורוביץ ערן הורוביץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות