אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאוהדים של ברצלונה נמאס מהתיירים בקאמפ נואו צילום: גטי אימג'ס

לאוהדים של ברצלונה נמאס מהתיירים בקאמפ נואו

ארגון האוהדים של אלופת ספרד הביע "גועל וחשש סביב האווירה בקאמפ נואו במהלך המשחק נגד ריאל מדריד"

06.12.2016, 22:07 | שירות כלכליסט

ארגון האוהדים של ברצלונה, "Seguiment FCB" פרסם הצהרה שבה הביע "גועל וחשש סביב האווירה בקאמפ נואו במהלך משחק הקלאסיקו בין ברצלונה וריאל מדריד".

קראו עוד בכלכליסט

אוהדי ברצלונה, צילום: גטי אימג אוהדי ברצלונה | צילום: גטי אימג'ס אוהדי ברצלונה, צילום: גטי אימג

"על אף שהיו שני גורמים מעודדים בפסיפס המרהיב ובאזור השירה, האווירה בכללותה הייתה מעוותת לגמרי בשל הנוכחות של תיירים בכל חלקי האצטדיון, חלקם כלל לא היו מעוניינים במתרחש על המגרש", נכתב עוד בהצהרה. "עם זאת, הפרט המדאיג ביותר היה שחלקם הביעו ללא בושה אהדה לריאל מדריד, כולל לבישת חולצות, צעיפים וכובעים של הקבוצה. הצעקות והמחוות שלהם לאחר שער המשווה יצרו בסופו של דבר מתיחות לא אופיינית למשחק בקנה מידה כזה. האוהדים של ברצלונה נתקלו כבר במצבים זהים במשחקי ליגת האלופות נגד קבוצות אנגליות, אך העובדה שהבעיה הזו חוזרת על עצמה במשחק נגד היריבה המושבעת שלנו, מהווה חציית קו אדום".

לפיכך, בארגון האוהדים דורשים לבחון מחדש את הליך מכירת הכרטיסים וניהול המנויים העונתיים במשחקים נגד ריאל מדריד. הדרישה היא שבשלב הראשון המועדון יציע כרטיסים מוזלים לחברי המועדון שלא מחזיקים במנוי, בשלב הבא יוצעו כרטיסים לאוהדי הקבוצות האורחות, ורק בסוף יוצעו חבילות לתיירים.

"בדומה, אנחנו דורשים פיקוח הדוק על הסמלים שניתן בתוך שטחי האצטדיון, ולנקוט בגישה מחמירה יותר נגד מכירה חוזרת של כרטיסים. מועדון ברמה שלנו לא יכול לעשות עסקים עבור צד שלישי, וכל ההטבות צריכות להיות עבור שיפור מעמדה הפיננסי של ברצלונה. אנחנו מתכוונים לבדוק האם יש פעולות קונקרטיות נוספות שנוכל לנקוט כדי להילחם בהפיכתו של הקאמפ נואו לשטח נייטרלי,אך בשלב ראשון, אנחנו משיקים את קמפיין #RecuperemelCampNou במדיה החברתית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות