אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שמוליק יפרח ימונה למנכ"ל תיאטרון הקאמרי - במקומו של נעם סמל צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

שמוליק יפרח ימונה למנכ"ל תיאטרון הקאמרי - במקומו של נעם סמל

ועדת האיתור המליצה על מינויו של מנכ"ל תיאטרון באר שבע לתפקיד מנכ"ל הקאמרי - במקומו של נעם סמל

26.12.2016, 19:19 | מאיה נחום שחל

ועדת האיתור לבחירת מנכ"ל חדש לתיאטרון הקאמרי המליצה פה אחד על מינויו של שמוליק יפרח לתפקיד - כך נודע ל"כלכליסט". יפרח משמש כיום מנכ"ל תיאטרון באר שבע.

קראו עוד בכלכליסט

מועצת הנאמנות של התיאטרון תתכנס ב-1 בינואר כדי לאשר את מינויו של יפרח למנכ"ל, במקומו של נעם סמל, שיסיים את תפקידו בעוד כמה שבועות לאחר 24 שנים בתפקיד.

חברי ועדת האיתור שמונו על ידי ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, הם עו"ד עפר שחל - יו"ר הוועד המנהל של הקאמרי, שעמד בראש הוועדה; מנכ"ל חברת המשכן לאמנויות הבמה, יוחנן דן; ויו"ר תנועת אמונה וחברת מועצת הנאמנות של התיאטרון ליאורה מינקה. בוועדה ישבו גם כמשקיפים, ללא זכות בחירה, נציגת השחקנים שרה פון שוורצה, היועץ המשפטי של התיאטרון עו"ד אייל יפה ונציג לשכת התאגידים העירונית אבי קטקו.

שמוליק יפרח , צילום: עמית שעל שמוליק יפרח | צילום: עמית שעל שמוליק יפרח , צילום: עמית שעל

ועדת האיתור מונתה כבר ביולי השנה, התכנסה עשר פעמים וראיינה עשרות מועמדים ומועמדות לתפקיד.

יפרח (53) נולד וגדל בדימונה ומתגורר כיום בעומר. הוא בוגר בית הספר למשחק בית צבי ובתום לימודיו שיחק שלוש שנים בתיאטרון באר שבע. ב-2005 הקים עם רפי ניב את בית הספר למשחק גודמן בבאר שבע וב-2010 התמנה למנכ"ל תיאטרון באר שבע. במהלך שש שנות כהונתו הוביל את התיאטרון להישגים כלכליים ואמנותיים והשנה אף הקים תחתיו את תיאטרון הילדים והנוער בעיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות