אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קובי פלר עוזב את תפקידו כמנהל ההשקעות הראשי של UBS בישראל

קובי פלר עוזב את תפקידו כמנהל ההשקעות הראשי של UBS בישראל

פלר יעזוב את הבנק השוויצרי לאחר 5 שנים בתפקיד לטובת פעילות עצמאית בתחום ניהול העושר

27.12.2016, 09:27 | אמיר רוזנבאום

קובי פלר, מנהל ההשקעות הראשי של UBS ישראל, הודיע לאחרונה כי הוא פורש מתפקידו לטובת פעילות עצמאית בתחום ניהול העושר (Wealth Management), כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

פלר (48), דמות מוערכת בשוק ההון המקומי, החל את דרכו בעולם הפיננסי לפני כ-26 שנה בתור אנליסט חיצוני בבית ההשקעות מיטב, המשיך באופק ניירות ערך של בנק לאומי שהתמזגה עם פסגות - שם עבד במשך 11 שנים, שבתפקידו האחרון ניהל את מחלקת ההשקעות בתחום ניהול התיקים. לאחר מכן, מונה פלר למנהל ההשקעות הראשי של אילנות דיסקונט שנמכרה לכלל פיננסים.

לבנק השוויצרי הגיע לפני כ-5 שנים, על מנת להיות שותף בצוות ההקמה של תחום ניהול העושר, זאת כחלק ממהלך אסטרטגי של הבנק שנועד להרחיב את הפעילות בישראל. את הפעילות הישראלית של UBS בישראל מנהל כיום ד"ר אודי דהן. הבנק השוויצרי הוא הבנק בעל הנוכחות הגדולה ביותר מבין הבנקים הזרים הפועלים בישראל.

ניהול עושר, הוא ניהול אישי של כלל נכסי הלקוח תוך שילוב אלמנטים נוספים כמו העברת עושר מדור לדור, סיוע בפעילות פילנתרופיות, ליווי פיננסי, מיזוגים ורכישות ועוד. תחום זה החל להתפתח בישראל בתחילת שנות האלפיים ותפס תאוצה בשנים האחרונות. הלקוחות המסורתיים, המשתמשים בשירותי ניהול העושר, הם לקוחות המוגדרים כ'כשירים' בעלי הון נזיל של למעלה 12 מיליון שקל.

קובי פלר סרב להגיב לדברים. מ־UBS נמסר: "אנו מודים לפלר על תקופתו בבנק ומאחלים לו הצלחה".

 

קובי פלר קובי פלר קובי פלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות