אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הממשלה אישרה: אביגדור קפלן, יו"ר כלל ביטוח לשעבר, ימונה למנכ"ל משרד הרווחה צילום: הילה ספאק

נחשף בכלכליסט

הממשלה אישרה: אביגדור קפלן, יו"ר כלל ביטוח לשעבר, ימונה למנכ"ל משרד הרווחה

מינויו של מי שכיהן בעבר כמנכ"ל בית החולים הדסה ולאחר מכן כמנכ"ל קבוצת אלון אושר בישיבת הממשלה הבוקר. כפי שפורסם ב"כלכליסט" את המהלך יזם שר הרווחה, חיים כץ

08.01.2017, 12:58 | גולן חזני

אביגדור קפלן ימונה למנכ"ל משרד הרווחה, כך אישרה הממשלה היום (א'). מינויו של קפלן קודם ביוזמת שר הרווחה חיים כץ והוא נחשף לראשונה ב"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

קפלן בן ה-77 צפוי להיכנס לתפקיד בשבוע הבא. תפקידו האחרון שימש קפלן כמנכ"ל קבוצת אלון, ולפני כן מנכ"ל בית החולים הדסה, מנכ"ל ויו"ר כלל ביטוח.

השר כץ אמר כי: "עם כניסתי לתפקיד, הצהרתי כי על כל אחד מעובדי המשרד לעמוד ביעדים ובמדיניות שאותם ננחיל, בכדי למנף ולקדם את האתגרים הרבים שעומדים לפתחנו, לרווחת האוכלוסיות המוחלשות במדינת ישראל ועובדי המשרד כאחד. בטוחני כי אביגדור קפלן, על כל ניסיונו, תפקודו וכישרונותיו, ביצועיסט אמיתי עם קבלות, יעמוד בתפקיד וביעדים בהצלחה מרובה ואף למעלה מכך".

אביגדור קפלן, צילום: ענר גרין אביגדור קפלן | צילום: ענר גרין אביגדור קפלן, צילום: ענר גרין

קפלן מחזיק בתואר ראשון בכלכלה וסטטיסטיקה ובדיפלומה במנהל עסקים מטעם האוניברסיטה העברית, בתואר שני בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון בחיפה ובתואר שלישי מאוניברסיטת בן גוריון מהפקולטה למדעי הבריאות. הבוקר אמר כי: "אני רואה בתפקיד זה שליחות חשובה ואחריות גדולה מאוד. אעשה כמיטב יכולתי על מנת לקדם את נושאי התעסוקה, הרווחה והשירותים החברתיים ואפעל לסיוע מרבי לאוכלוסיות הנזקקות לעזרת המדינה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות