אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: "המשטרה מחזיקה בתיעוד של שעות רבות מהמו"מ בין נתניהו למוזס" צילום: אלכס קולומויסקי, איי אף פי

דיווח: "המשטרה מחזיקה בתיעוד של שעות רבות מהמו"מ בין נתניהו למוזס"

עיתון "הארץ" פרסם הבוקר כי נתניהו הוא שיזם את המגעים עם מו"ל "ידיעות אחרונות". השניים צפויים להיחקר שוב בקרוב

10.01.2017, 11:17 | ynet
עיתון "הארץ" דיווח הבוקר כי "ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא שיזם את המגעים עם מו"ל 'ידיעות אחרונות' ארנון מוזס, בעניין אופי הסיקור כלפיו בעיתונו". על פי הפרסום ב"הארץ", "זאת בהתאם לטענתו של מוזס, שעמד על כך שראש הממשלה היה שביקש להיפגש עמו כדי לדון בנושא".

 

עוד דווח כי "בידי המשטרה יש תיעוד של יותר מפגישה אחת של משא ומתן בין השניים — תיעוד המתפרס על פני שעות ארוכות. במהלכו הם דנו לכאורה

בהפחתת כוחו של החינמון 'ישראל היום' בתמורה לסיקור אוהד כלפי נתניהו ב'ידיעות אחרונות'". הכתבת שרון פולבר פרסמה עוד כי "הקלטת השיחות מובילה לאיש מפתח נוסף בפרשה — ארי הרו, מי שהיה ראש הסגל של ראש הממשלה ב–2014. הרו היה האיש שהקליט ותיעד את הדברים שנאמרו בין שני האישים. אותן הקלטות הגיעו לידי המשטרה כשערכה חיפוש בחפציו של ראש הסגל לשעבר, כחלק מחקירת פרשה אחרת שבה הוא חשוד".

נתניהו ומוזס, צילום: אלכס קולומויסקי, איי אף פי נתניהו ומוזס | צילום: אלכס קולומויסקי, איי אף פי נתניהו ומוזס, צילום: אלכס קולומויסקי, איי אף פי

אמש דיווח גיא פלג בערוץ 2 כי נתניהו ומוזס צפויים להיחקר שוב בקרוב.

עוד דווח כי חקירתו הראשונה של נתניהו עסקה רק בפרשת המתנות "ומלבד החקירה בעניינו של המיליארדר ארנון מילצ'ן, עסקה בקשריו של ראש הממשלה עם המיליארדר האוסטרלי ג'יימס פאקר, ובעיקר בנסיעות שבהן אירח פאקר את בנו של ראש הממשלה, יאיר".

בערוץ 10 דווח כי בחיפושים שנערכו במשרדיו של מילצ'ן ברמת גן נמצאו חשבוניות "שלמעשה מתעדות רכישת סיגרים, בקבוקי שמפניה וטובות הנאה נוספות". ברוך קרא אמר כי "למיטב ידיעתנו, יותר מ-400 אלף שקלים באותן חשבוניות שנמצאו במשרד מילצ'ן. אנשים שאמונים על כל מה שקורה במשרד נחקרו אתמול".

ארנון מוזס הוא מו"ל "ידיעות אחרונות" ובעל השליטה ב-ynet ובכלכליסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות