אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקן הכדורסל יאו מינג קנה מניות של סדרת מרוצי המכוניות החשמליות פורמולה E צילום: רויטרס

שחקן הכדורסל יאו מינג קנה מניות של סדרת מרוצי המכוניות החשמליות פורמולה E

שיאו קפיטל, חברת הפרייבט אקוויטי הסינית שהקים שחקן הכדורסל לשעבר יאו מינג, רכשה אחזקה בפורמולה E. זאת ימים ספורים לאחר שמוטור ספורט נטוורק רכשה מניות בארגון

16.01.2017, 18:30 | שירות כלכליסט
סדרת מרוצי המכוניות החשמליות, פורמולה E, קיבלה השקעות חדשות, זאת לאחר שיאו קפיטל, חברת הפרייבט אקוויטי הסינית שהקים שחקן הכדורסל לשעבר יאו מינג, רכשה אחזקה בארגון.

קראו עוד בכלכליסט

יאו מינג. בספטמבר רכשה יאו קפיטל אחזקה משמעותית בגלורי ספורט אינטרנשיונל, שמפעילה את סדרת התחרויות גלורי קיקבוקסינג. לא נחשפו השווי או הגודל של האחזקה, אך העסקה פורסמה בעוד גלורי פועלת לבסס לעצמה דריסת רגל באסיה., צילום: רויטרס יאו מינג. בספטמבר רכשה יאו קפיטל אחזקה משמעותית בגלורי ספורט אינטרנשיונל, שמפעילה את סדרת התחרויות גלורי קיקבוקסינג. לא נחשפו השווי או הגודל של האחזקה, אך העסקה פורסמה בעוד גלורי פועלת לבסס לעצמה דריסת רגל באסיה. | צילום: רויטרס יאו מינג. בספטמבר רכשה יאו קפיטל אחזקה משמעותית בגלורי ספורט אינטרנשיונל, שמפעילה את סדרת התחרויות גלורי קיקבוקסינג. לא נחשפו השווי או הגודל של האחזקה, אך העסקה פורסמה בעוד גלורי פועלת לבסס לעצמה דריסת רגל באסיה., צילום: רויטרס

ההכרזה התפרסמה לאחר שבסוף השבוע נחשף שחברת מוטור ספורט נטוורק המפתחת טכנולוגיה דיגיטלית למכוניות רכשה אף היא אחזקה בפורמולה E. החברה מסרה כי ההסכם הוא חלק מאסטרטגיה נרחבת יותר להשגת עמדה מובילה "הן בקרב המכוניות החשמליות והן בקרב שידורי מרוצי המכוניות החשמליות".

מיאו קפיטל נמסר בהצהרה: "יאו קפיטל הפכה באופן רשמי לבעלת מניות של פורמולה E. זוהי תחרות צעירה שצומחת במהירות של מכוניות חשמליות. באמצעות המאפיינים הירוקים והחדשניים שלה, התחרות הזו מושכת תשומת לב ברחבי העולם, בייחוד בקרב קבוצות צעירים".

בספטמבר רכשה יאו קפיטל אחזקה משמעותית בגלורי ספורט אינטרנשיונל, שמפעילה את סדרת התחרויות גלורי קיקבוקסינג. לא נחשפו השווי או הגודל של האחזקה, אך העסקה פורסמה, בעוד גלורי פועלת לבסס לעצמה דריסת רגל באסיה.

יאו קפיטל הוקמה בשנה שעברה. דיוויד האן, המנכ"ל לשעבר של התאגיד הסיני דליאן וונדה והמנבל של קרלייל גרופ, גם מעורב בחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות